«ПРИВАТ» - «УРАГАН» - 2:2. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Якщо говорити про зміст гри, то матч складався з двох таймів. У першому таймі, при тій обставині, що ми програвали 2:0, ми могли вести в рахунку 4:0, 5:0, просто не реалізували справді стовідсоткові гольові моменти. Але футбол тим і цікавий, що попереду не завжди той, хто більше створює моментів, а той, хто забиває. "Урагану", як завжди, не вистачає індивідуальної майстерності.

Другий тайм ми вже грали по рахунку, і повністю не розкрилися, адже розуміли, що могли пропустити третій м'яч. Ми почали грати більш обережно, терпіли на полі. Можна сказати, що з нами було й везіння, у ворота "Привата" залетіли два рикошети. Тож, у підсумку, дивлячись на те, що ми програвали, рахунком 2:2 ми задоволені. "Приват" нас не обігнав, а ми вдячні за кожне здобуте очко.

Віталій ПОЛЯКОВ, в.о. головного тренера "Привату":
- "Приват", як і команда-суперник дуже довго "розкачувалася", вивчали одне одного. По ходу матчу ми зробили невеличкі перестановки, зробили деякі корективи гри, і це принесло нам певний результат. Забивши два м'ячі – ми відчули впевненість. Що стосується другого тайму, то ми трішки «підсіли», і, на жаль, не змогли зберегти рахунок, який нас задовольняв. Скажу, що дуже важко пропускати на останніх хвилинах, до того ж такі безглузді м'ячі.

29.11.2015 11:06