РОМАН КІНДРАТІВ ЗІГРАВ 400 МАТЧІВ У ФУТБОЛЦІ «УРАГАНУ»!

Домашня гра з "Соколом" стала ювілейною для капітана івано-франківців

Завершальний домашній поєдинок регулярного чемпіонату з хмельницьким "Соколом" став пам'ятним для багаторічного капітана івано-франківської команди Романа Кіндратіва. Найкращий гвардієць в історії клубу зіграв свій ювілейний 400-й матч у футболці "Урагану"!

По завершенні суботньої гри символічну футболку з номером 400 від імені фан-клубу "Ура-Фан" 38-річному старожилу презентував найвідданіший вболівальник Роман Стречковський. Відзначимо, що саме Кіндратів став автором дебютного гола "Урагану" в еліті вітчизняного футзалу. Загалом у 400 проведених матчах у складі прикарпатців капітан "драконів" зумів відзначитися 61 раз, забивавши у кожному з 14-и сезонів, проведених в Івано-Франківську.

Нагадаємо, що Роман Кіндратів перейшов в "Ураган" з львівської "Енергії" влітку 2003 року. З того часу старожил клубу долучився до усіх успіхів івано-франківців. Звання майстра спорту він отримав у 2011 році, здобувши чемпіонський титул. Згодом вигравав Суперкубок України, "срібні" (2013) і двічі "бронзові" (2012, 2014) нагороди національного чемпіонату, а також виступав в елітному раунді Кубку УЄФА.

Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган".

05.03.2017 10:25