СЕМИРІЧНІ «УРАГАНІВЦІ» - НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ У БОЛГАРІЇ

Дві команди юних «драконів» взяли участь у міні-футбольних змаганнях

Спортивний сезон 2017/2018 рр. на фінішній прямій, тому, як провести його завершення найкраще, як не на узбережжя моря? І звісно, як без футболу? Тому вихованці Академії 2011 р.н. вирішили часу не гаяти і взяли курс до сонячної Болгарії. Впродовж 4-14 червня у курортному містечку Святий Влас пройшов міжнародний дитячий міні-футбольний турнір "Mistral Cup", учасниками якого стали понад 35 команд вікових груп 2007-2011 р.н. із чотирьох країн - України, Росії, Румунії та Болгарії.

До місця призначення семирічні "ураганівці" під керівництвом тренера Петра Липецького та своїх батьків подолали сотні кілометрів. Але зі старту розповіли, що налаштовані виключно на перемоги, і представили відразу дві команди. Суперниками прикарпатців стали болгарський "Бургас", київський "Football Kids", "Foxes" та "Чайка" з Вишгорода. "Ураган-1" зі старту провів напружений батл зі столичним "Football Kids", якому мінімально поступився - 1:3, не здобула бажану перемогу і друга команда, яка програла 0:6. Далі "дракони" зустрілися в очному протистоянні, в котрому тріумфував "Ураган-1" - 9:0.

На рівні "дракони" грали із візаві з Вишгорода, "ураганівці" демонстрували змістовну і дисципліновану грі, втім "Foxes" та "Чайка" все-таки залишили залікові бали за собою, обігравши "драконів" з рахунком 2:0 і 3:0 відповідно. Драматичним видався батл із "Чайкою", де долю матчу вирішив єдиний гол, який пропустила перша "ураганівська" команда.

Не легко довелося і "Урагану-2", який змушений був протистояти місцевому "Бургасу" та його шаленій підтримці, у підсумку - 0:10. У заключний день з господарями зустрівся і "Ураган-1", і поступившись з рахунком 1:3 завоював підсумкове 5-е місце. На шостій позиції завершила турнір і друга команда, яка в останньому матчі програла киянам - 0:5.

Вихованці Академії НФК "Ураган" провели насичений футбольний інстенив - напружені турнірні ігри, товариські матчі, тренування, і з валізою відмінного настрою повертаються додому. Ще ба пак! Кожен день - нова історія! Життя у таборі, спільні посиденьки, прогулянки, активний відпочинок на Чорному морі, морські прогулянки та цікаві шоу-програми! Тож старт літа - вдалий!

 

14.06.2018 14:01