СЕЗОН ЗАВЕРШЕНО!

"Дракони" провели товариський матч + HIGHLIGHTS

Футзальний сезон 2019/2020 для "драконів" увінчався товариським матчем між "Ураганом" та юними гравцями "Урагану-2-КФВ". Розпочався матч з приємних привітань - сьогодні свій 25-й день народження святкує універсал команди Ярослав Лебідь.

З перших хвилин поєдинку було помітно, що двомісячна пауза змусила гравців обох команд добряче скучити за улюбленою справою. Вболівальники, які спостерігали за поєдинком в режимі онлайн, могли знову насолодитись грою вже звичних "четвірок" - Андрій Федюк, Юрій Когут, Артем Фаренюк та Роман Кордоба вийшли на майданчик в "Урагану", тоді як честь юних "драконів" захищали Андрій Британ, Олег Негела, Василь Баланик та Петро Сенюк.

Запал обох команд завершити сезон на "мажорній" ноті втілився у цікаві швидкі комбінації та несподіваними рішеннями на майданчику. Втім, суперники забили на двох всього один гол. Це Микола Микитюк на 18-ій хвилині поєдинку потужним ударом в півоберта змусив капітулювати Миколу Хомяка - 1:0. Щоправда, юні "дракони" не лише вміло оборонялись, а й чудово контратакували і за 22 секунди до фінальної сирени отримали шанс зрівняти рахунок. На жаль, розіграш небезпечного карного поблизу воріт Романа Колтка не приніс результатів - 1:0, досвід бере гору над молодістю.

Та найцікавіше очікувало на всіх присутніх опісля завершення поєдинку. Напередодні стало відомо, що контракти з клубом завершились у капітана Андрія Федюка та Юрія Когута, тож звітний матч став останнім для обох гравців у футболці франківського клубу. Для обох футзалістів, які залишили вагомий слід в історії "Урагану", клуб підготував пам'ятні подарунки, а перегляд зворушливого відео про найбільш емоційні сторінки кар'єри в складі "драконів" не залишив байдужим нікого ні в залі, ні в онлайн-трансляції. Юрій та Андрій були приємно здивовані таким емоційним подарунком і теплим завершенням матчу, а родини футболістів не стримували своїх емоцій. 

Тож можемо з впевненістю сказати. що сезон 2019/2020 завершено! Цей сезон став випробуванням для кожного з нас, та попри все ми з позитивом дивимось у майбутнє і віримо, що наступний сезон стане багатим на перемоги та даруватиме лише хороші емоції для вболівальників "драконів"! Ми не прощаємось - ми кажемо "До нових зустрічей у новому сезоні"!

НФК "Ураган" - "Ураган-2-КФВ" - 1:0
Гол:
Микитюк (18)
"Ураган": Кардаш (Колток, 30) - Федюк (к), Кордоба, Фаренюк, Когут - Абакшин, Микитюк, Лебідь, Шеремета - Коваль, Радевич, Швед, Масевич.
"Ураган-2-КФВ": Гуйван (Хомяк, 15) - Британ, Негела, Баланик, Сенюк (к) - Петросюк, Лейб'юк, Дичук.
Вилучення: Кардаш (30)

Відеоогляд товариського матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

26.05.2020 17:54