ЩО ЧЕКАЄ УРАГАН НАПРИКІНЦІ ЗИМИ?

Ураган зіграє три матчі в Екстра-лізі та один матч в Кубку України.

Зима потихеньку перевалює за екватор, а ми вирішили нагадати Вам, друзі, про те, що чекає Драконів в січні та лютому.

Згідно розкладу Екстра-ліги Ураган зіграє три матчі з командами, які прямо зараз не входять до ТОП-6 чемпіонату – АРПІ, ІнБев-НПУ та Сокіл.

Зазначимо, що в першому колі Екстра-ліги Дракони виграли у всіх вищезазначених опонентів. В Житомирі Ураган здобув більш ніж впевнену перемогу з рахунком 7:1, а голами відзначилися Микитюк (двічі), Кордоба (двічі), Кардаш, Лисенко (двічі). Зазначимо, що наш голкіпер, Володимир Кардаш, забив просто неймовірний м’яч, ударом від власних воріт.

Запорізьку команду АРПІ, з якою Дракони грали вдома, також було обіграно з рахунком 7:1 - Фаренюк (14, 34) Федюк (22), Лисенко (29), Цілик (31), Колток (33, 37). Як бачите, ще один голкіпер нашої команди, Роман Колток, відзначився у цьому матчі двічі! Ось такі от забивні голкіпери грають у складі Драконів.

Хмельницьку команд Ураган переграв теж з впевненою різницею у рахунку – 5:1. Результативними ударами відзначалися Абакшин,  Микитюк (двічі), Федюк і Моспан.

Також не забуваємо, що окрім матчів Екстра-ліги підопічних Максима Павленка очікує матч-відповідь проти колективу Віза-Вторма у рамках розіграшу Кубку України. Перший матч між цими командами завершився з рахунком 4:2 на користь нашої команди.

 Сімка (7), Швед (37) - Когут (14, 21), Лебідь (25), Микитюк (27).

Нагадаємо, що у новому календарному році Ураган зіграв два матчі – з Кардиналом (4:4) та, власне кажучи, проти команди Віза-Вторма (4:2). Як бачите, в кожному протистоянні Дракони забивали по 4 голи, але найцікавішим фактом є те, що шість з восьми голів нашої команди організував Юрій Когут, який відзначився 3 голами та 3 результативними передачами. Наш капітан, Андрій Федюк, в одному з дописів на Facebook, вже встиг наректи свого партнера по команді прізвиськом КОГУТІНЬЙО.

Прес-служба НФК Ураган

 

23.01.2019 14:21