ШЛЯХ ДО МЕТИ: АРТЕМ ФАРЕНЮК, НАЗАР ШВЕД, МАР'ЯН МАСЕВИЧ

Історії "драконів" про перші кроки у футзалі

Про свої перші кроки у футзалі розповідають Артем Фаренюк, Назар Швед та Мар'ян Масевич.

Артем Фаренюк

- З самого дитинства я займався лише футболом, а розпочав заняття з шести років. З часом надав перевагу футзалу, адже він набагато динамічніший за футбол, тут ти частіше працюєш з м’ячем і навіть секундна втрата концентрації може коштувати команді дуже дорого.

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Бажання перемагати в кожному матчі - це і є моя мотивація!

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети?
- Після невдач чи невдалих матчів потрібно не опускати руки, долати свою внутрішню лінь і наполегливо тренуватись. Тоді вдалі результати обов`язково прийдуть!

 

Бліц:
Улюблений гравець: Кака
Улюблений клуб: Тоттенгем (Англія)
Змагання за якими слідкуєш: чемпіонати Англії, Іспанії та Італії.
Улюблений стиль гри: улюблений стиль гри той, який приносить перемоги команді!

Назар Швед

- Будучи малим я частенько спостерігав за футболом по телевізору і вже тоді розумів, що хочу стати професійним футболістом. У футбольній секції я почав займатись з дев'яти років і вже на першому своєму тренуванні забив три м'ячі. Вибір на користь футзалу я зробив ще давно, адже з дитинства спостерігав за грою "Урагану", відвідував домашні матчі і мріяв одного дня вийти на майданчик у футболці "драконів". Завдяки наполегливим тренуванням і праці над собою моя мрія збулась!

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Футзал – це те, що приносить мені задоволення. Те, що додає наснаги, змушує рухатись вперед і ставити кращим з дня на день. Я займаюсь улюбленою справою, тож моя основна мотивація – працювати над собою і допомогти команді досягти нових висот!

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети?
- Насамперед, потрібно поставити собі чітку мету і йти до неї попри всі невдачі і труднощі. Так, ніхто не обіцяв, що шлях до мети буде легким, але кожна невдача гартує характер і допомагає спортсмену ставити сильнішим. Потрібно завжди пам'ятати мрію, заради якої ти все це робиш і в кінці обов'язково тебе чекає винагорода за старання!

Бліц:
Улюблений гравець: Еден Азар
Улюблений клуб: Баварія (Німеччина)
Змагання за якими слідкуєш: футбольні чемпіонати Англії та Німеччини, а от у футзалі надаю перевагу іспанській LNFS
Улюблений стиль гри: атакувальний

Мар'ян Масевич

- Я займаюсь футболом з 10-ти років. Після першого ж тренування в ДЮСШ зрозумів, що футбол – це моє, це те, що приносить мені задоволення. Згодом зупинився на футзалі, адже саме у грі 5х5 висока динаміка та швидкість.

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Я поставив перед собою мету – потрапити до основної команди. Крок за кроком я йшов до мети, вдосконалював свої навички і зараз розумію, що здатись і зрадити мрії це не про мене.

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети?
- Кожен з футболістів рано чи пізно стикається з труднощами, та потрібно пам'ятати, що поганий день не означає, що погане життя. Завжди потрібно вдосконалювати свої навички, тренуватись, а нагорода за старання обов'язково прийде.

Бліц:
Улюблений гравець: Дієго
Улюблений клуб: Барселона (Іспанія)
Змагання за якими слідкуєш: іспанська LNFS, російська Суперліга
Улюблений стиль гри: атакувальний

Пресслужба НФК "Ураган"

30.03.2020 09:35