ШЛЯХ ДО МЕТИ: МИКОЛА МИКИТЮК, ВІТАЛІЙ РАДЕВИЧ, ТАРАС ЛЕВАНДІВСЬКИЙ

Чергова порція історій від "драконів" у рубриці "Шлях до мети"

Продовжуємо цикл мотиваційних розповідей від гравців "Урагану". На черзі про перші кроки в футзалі Миколи Микитюка, Віталія Радевича та Тараса Левандівського.

Микола Микитюк

- Моє знайомство з футболом відбулось у третьому класі школи, коли старші брати брали мене разом з собою на майданчик поганяти м'яча і з того часу я полюбив цю гру. А в спортивній школі почав займатися у п'ятому класі. Пам'ятає своє перше тренування у секції, адже все було максимально "по-дорослому" – розминка перед тренуванням, цікаві вправи. Та й перше знайомство з товаришами по команді та першим тренером назавжди закарбувалось у пам'яті. А в футзал потрапив завдяки Володимиру Ярославовичу Слободяну, який помітив мене під час турніру в Городенці, на якому змагались команди з усіх куточків України, серед яких і "Ураган" з Івано-Франківська. "Ураганівці" виділялись дисциплінованістю та побудовою гри на турнірі, тож мені хотілось потрапити в команду і я радий, що зумів привернути увагу Володимира Ярославовича та отримати запрошення до ДЮСШ "Ураган".

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Моя мотивація – це, насамперед, любов до гри, щоденне прагнення до самовдосконалення та розвитку своїх якостей. Також наснаги до занять футзалом додають мої рідні, батьки та друзі, які надихають і їхня підтримка дуже важлива для мене.

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети?
- Потрібно любити футбол всією душею, не припиняти тренувань, вірити в себе, працювати над собою і бути терплячим, адже не все виходить одразу. Наполегливі тренування та віра в Бога допоможуть подолати будь-які труднощі. Як я вже сказав, підтримка батьків, рідних, близьких людей, які вірять, допомагають, підтримують в складних ситуаціях була для мене важливою на шляху до мети. У мене була мрія стати професійним футболістом, до якої я йшов крок за кроком.

Бліц:
Улюблений гравець: Ліонель Мессі (футбол), Біро Жаде (футзал)
Улюблений клуб: Барселона (Іспанія)
Змагання за якими слідкуєш: дивлюсь поєдинки чемпіонатів Іспанії та Італії, а також деякі матчі чемпіонатів Бразилії, Білорусі, Польщі, Росії.

Віталій Радевич

- Я з дитинства бігав з хлопцями у футбол і тоді зрозумів, що хочу займатись в секції. Згодом, коли мені було десять, зі школи мене направили у футбольну секцію. Взимку ми тренувались у залі і я вперше відчув футзал. За місяць друзі запропонували спробувати свої сили в ДЮФК "Інтер-Юніор", але доля склалась так, що потрапив до ДЮСШ "Енергія", де почав займатись під наставництвом Андрія Ільковича Вінницького. Радий, що пов’язав своє життя з футзалом.

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Прагну ставати кращим з сезону в сезон – головне, щоб я бачив результат своєї праці та отримував задоволення від гри.

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети?
- Я мав мрію потрапити на професійний рівень, тож багато працював - ходив на два тренування в день, тощо. Знав, що наполегливі заняття обов'язково дозволять мені прогресувати і рухатись до мети. І зараз ставлю перед собою нові цілі.

Бліц:
Улюблений гравець: Дієго Зуффо, Рікардіньо, Фалькао
Улюблений клуб: Барселона (Іспанія)
Змагання за якими слідкуєш: футзальні чемпіонати Іспанії та Португалії, а от у футболі цікавлюсь багатьма чемпіонатами.
Улюблений стиль гри: для мене важливий креатив та атака в стилі гри, але, звісно, потрібно знаходити баланс.

Тарас Левандівський

- У дитинстві займався футболом і лише трохи легкою атлетикою. У школі футбольна секція з'явилась у 3-4 класах, а до того скільки себе пам'ятаю, то завжди брав м'яча у руки і біг на вулицю грати у футбол. Згодом спробував свої сили у футзалі, де в мене стало виходити і з кожним днем росло бажання розвиватись та вдосконалюватись.

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Я поставив перед собою мету – потрапити до основної команди. Крок за кроком я йшов до мети, вдосконалював свої навички і зараз розумію, що здатись і зрадити мрії це не про мене.

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети?
- Мої рідні і друзі - це ті люди, які завжди мені додавали сил йти далі і боротись за свою мрію. До того ж, у складні часи завжди важче психологічно, ніж фізично, тож підтримка рідних відіграє надважливу роль.

Бліц:
Улюблений гравець: Ікер Касільяс
Улюблений клуб: складно назвати
Змагання за якими слідкуєш: чемпіонат України.

Пресслужба НФК "Ураган"

29.03.2020 09:40