ШЛЯХ ДО МЕТИ: РУСЛАН ШЕРЕМЕТА, ПЕТРО СЕНЮК, ОЛЕГ НЕГЕЛА

Історії про перші кроки в футзалі від "драконів"

Цього разу про свій шлях у футзалі розповідають Руслан Шеремета, Петро Сенюк та Олег Негела.

Руслан Шеремета

- Так як я ріс в селі, у мене не було особливого вибору - ми грали з друзями в "хованки" і "квача". З 4-го класу у нашій школі з'явилась секція футболу, куди ми з друзями і рванули. Займаючись в секції ми їздили на різні товариські турніри, на яких мене помітили тренери ДЮСШ "Поділля" з Хмельницького. Я навчався тоді у шостому класі, та батьки вчитись до Хмельницького не відпустили - тоді не вірили, що футбол мені допоможе у житті. До того ж, це переїзд в інше місто, нова школа, життя в гуртожитку. Втім, за два роки я переїхав до обласного центру і виступав разом з "Поділлям" у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. У десятому класі я вступив у школу львівських "Карпат", яку успішно завершив, але так і не зумів закріпитись у таборі "зелено-білих". Потім повернувся до рідного села, де виступав у чемпіонаті Хмельниччини з футболу. Тим часом у 2012-му році в Хмельницькому створюють футзальний клуб "Спортлідер+", куди мене запросили спочатку у дублюючий склад, а вже за рік я дебютував у першій команді. Зупинився на футзалі, адже в той час в рідному краї не було професійної футбольної команди, а "Спортлідер+" вже дебютував в Екстра-лізі. Після декількох років гри мені футзал став подобатися все більше і більше - швидкість, стандарти, комбінації набагато видовищніші, ніж в великому футболі. 

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Футзал допомагає мені розвиватись, ставити кращим з дня на день, з кожним тренуванням. Мені подобається те, чим я займаюсь і це основний секрет успіху!

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети?
- Молодим хлопцям можна побажати лише вірити в себе, вірити в свою мету. Навіть тоді, коли в тебе не вірять рідні, близькі, працювати кожного дня і йти до мети! Для цього доведеться піти на жертви, замінивши прогулянки на тренування! Тоді все вийде і в кінці обов'язково чекає винагорода за старання.

Бліц:
Улюблений гравець: Руслан Ротань
Улюблений клуб: Динамо Київ (Україна)
Змагання за якими слідкуєш: чемпіонати Іспанії як в футболі, так і в футзалі.
Улюблений стиль гри: стиль, який показує стабільність та дисципліну у захисті.

Петро Сенюк

- З самого дитинства я займався лише футболом. Загалом все склалось доволі несподівано, а вирішив пов'язати своє життя з футболом за день до першого тренування. Обрав футзал, адже він сподобався мені динамікою гри. До того ж, в місті є команда Вищої ліги, тож було куди рости та прогресувати.

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Як на мене, мотивація повинна бути "за замовчуванням". Вважаю, якщо подобається той чи інший вид спорту, то додаткова мотивація тобі не потрібна.

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети? 
- Багато залежить від темпераменту спортсмена. Потрібно ніколи не опускати рук за будь-яких обставин, багато працювати і вірити в себе. Кожен футболіст мав певні труднощі під час кар‘єри, це нормальне явище, лише в когось вони більш значні, а в когось – менш.

Бліц:
Улюблений гравець: Мессі (футбол), Феррао (футзал)
Улюблений клуб: Барселона (Іспанія)
Змагання за якими слідкуєш: у футболі люблю переглядати матчі АПЛ та Ла Ліги, а також футзальні іспанську LNFS, португальську Liga Placard, українську Екстра-лігу
Улюблений стиль гри: здебільшого атакувальний. Полюбляю, коли команда "на м‘ячі", але все залежить від поставленого завдання, адже буває таке, що потрібно зустрічати суперника на своїй половині поля і грати від оборони.

Олег Негела

- В дитинстві я займався танцями, тенісом і навіть грав на трубі. При чому, всі заняття тривали всього тиждень. Згодом зрозумів, що це не моє, не те, чим би хотів займатись і пішов у футбольну секцію. Пам'ятаю, на першому своєму тренуванні я стояв у воротах, адже це мені дуже подобалось. Втім, згодом все стало на свої місця і я почав грати в полі. Довший час я поєднував футбол і футзал, але з часом зробив вибір на користь футзалу, адже він завжди був мені ближчим.

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Любов до футзалу – це найкраща мотивація для мене. В мене ніколи й гадки не було, щоб припинити тренування, покинути гру. Якщо справа, якою ви займаєтесь, приносить задоволення – то ви зробите все для того, щоб досягнути мети.

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети? 
- Як і у всіх, в мене було багато моментів, в яких мені хотілось все кинути. Та завжди я був переконаний, що невдачі завершаться, якщо працювати більше, ніж завжди. Я ще не дійшов до своєї мети, тому зараз ще більше працюю над собою. Секрет доволі простий - потрібно весь час працювати над собою.

Бліц:
Улюблений гравець: Неймар (футбол), Фалькао (футзал)
Улюблений клуб: Барселона (Іспанія)
Змагання за якими слідкуєш:футбольні матчі не часто переглядаю, хіба матчі єврокубків чи топ-чемпіонатів. Щодо футзальних, то це іспанська LNFS, українська Екстра-ліга та російська Суперліга.
Улюблений стиль гри: атакувальний стиль.

Пресслужба НФК "Ураган"

01.04.2020 09:52

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804