ШЛЯХ ДО МЕТИ: ВОЛОДИМИР КАРДАШ, РОМАН КОЛТОК

Мотиваційні розповіді від голкіперів "драконів"

І на десерт у рубриці "Шлях до мети" голкіпери Володимир Кардаш та Роман Колток.

Володимир Кардаш

- Футболом я почав займатись у 10 років, коли вступив до школи львівських "Карпат". Свої сили у футзалі спробував в 11-му класі, тому що, як і в багатьох, не склалось з великим футболом.

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Насамперед черпаю мотивацію в іграх та перемогах, вони приносять мені величезне задоволення.

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети?
- З власного досвіду хочеться порадити юним спортсменам, щоб вони не розчаровувалися в собі. З дня в день працювали над собою, тому що шанс впроявити себе є завжди, просто треба йти до своєї мети.

 

Роман Колток

- Почав займатись футболом десь в 9-10 років і завжди знав, що футбол для мене буде чимось більшим ніж хоббі. Першою футбольною школою для мене стала ДЮСШ Самбір, де я навчався під керівництвом Петра Петровича Галушки. Після завершення спецкласу з футболу мені запропонували спробувати свої сили у львівському "ТВД", який і став першим в кар'єрі футзальним клубом.

- В чому черпаєш мотивацію для занять футзалом?
- Завжди потрібно займатись улюбленою справою. І це якраз про мене - я займаюсь тим, що подобається і це для мене основна мотивація розвиватись та рухатись вперед.

- Поділись рецептом, як на власному прикладі долав труднощі на шляху до своєї мети?
- Після кожної невдачі я аналізував свої помилки, розбирав невдалі дії і ще наполегливіше працював над собою. Мені завжди хотілось ставати кращим і вдосконалювати свої навики. 

Бліц:
Улюблений гравець: Джанлуїджі Буффон
Улюблений клуб: Барселона (Іспанія)
Змагання за якими слідкуєш: іспанська Ла Ліга та АПЛ

Пресслужба НФК "Ураган"

02.04.2020 09:57

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804