ТРАНСФЕРИ: ШОТУРМА, КОРСУН І ЗВАРИЧ ПЕРЕЙШЛИ У «ПРОДЕКСІМ»

Троє екс-гравців "Урагану" стали першими новачками чемпіонів України

Як стало відомо futsalua.org, Петро Шотурма, Ігор Корсун і Михайло Зварич, які минулого сезону допомогли "Урагану" вийти у фінал Кубка України, стали гравцями херсонського "Продексіма". Нагадаємо, що трохи раніше івано-франківський клуб відпустив цих футзалістів, як і практично усіх гравців основного складу, як вільних агентів.

Петро Шотурма у минулому сезоні провів у складі "драконів" 14 матчів в Екстра-лізі (7 голів+3 гольові передачі) і 6 матчів у Кубку України (5 голів), а також додав 2 поєдинки у Першій лізі за фарм-клуб "Ураган-2-КФВ" (2 голи).

Михайло Зварич у сезоні 2017/18 зіграв за івано-франківський клуб 19 матчів в Екстра-лізі (3 голи+6 гольових передач) і 5 матчів у Кубку України (3 голи), а також 1 поєдинок у Першій лізі за фарм-клуб "Ураган-2-КФВ" (1 гол).

Ігор Корсун у попередньому сезоні має такі показники в "Урагані": 18 матчів в Екстра-лізі (3 голи+2 гольові передач) і 6 матчів у Кубку України (3 голи).

Петро Шотурма є основним гравцем національної збірної України, а Ігор Корсун і Михайло Зварич є кандидатами у склад "синьо-жовтих", причому вони потрапили у розширений список гравців збірної на Євро-2018.

Відзначимо, що перед цим "мельники" попрощалися одразу з п’ятьма гравцями: Роніньо, Рафіньєю, Богданом Свірідовим, Максимом Бессаловим і Дмитром Калуковим. За нашою інформацією "Продексім" перед стартом у Лізі чемпіонів продовжує активно шукати підсилення, причому як серед гравців команд Екстра-ліги, так і серед виконавців з бразильським паспортом.

Андрій ГУЛІЙ, ​futsalua.org

07.06.2018 01:45