ТРІО "УРАГАНІВЦІВ" ОТРИМАЛИ ВИКЛИК ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ

Олександр Косенко назва склад на спаринги проти Румунії

Головний тренер національної чоловічої збірної України Олександр Косенко оприлюднив склад команди на гостьові товариські поєдинки проти Румунії, які 25 та 26 вересня відбудуться у Бистриці. Приємно, що до табору "синьо-жовтих" отримали виклик одразу троє гарвців "Урагану" - Даниіл Абакшин, Артем Фаренюк та Віталій Радевич, який повертається до збірної після тривалої паузи.

Перелік гравців збірної України:
Воротарі: Кирило Ципун, Юрій Савенко (обидва – "Продексім"), Назарій-Зеновій Войтович ("Енергія"​)
Універсали: Сергій Малишко, Михайло Зварич, Ігор Корсун, Микола Микитюк (всі – "Продексім"​), Олександр Педяш, Ярослав Лебідь, Євген Сірий, Ігор Чернявський (всі – "ХІТ"​), Даниіл Абакшин, Артем Фаренюк, Віталій Радевич (всі – "Ураган"​), Тарас Кузь ("Енергія"​).

Зазначимо, що поєдинки проти збірної Румунії відбудуться у рамках підготовки нашої команди до фінальної частини Євро-2022. Матчі прийматиме «Multisport Hall Bistrita»​. Стартовий свисток обох зустрічей пролунає о 19:00. Відзначимо, що виїзду до Румунії передуватиме навчально-тренувальний збір, який підопічні Олександра Косенка проведуть в Ужгороді з 22 по 24 вересня.

За матеріалами пресслужби АФУ

14.09.2021 11:02