ТИТАН-УРАГАН. 10-Й ТУР ЕКСТРАЛІГИ. ЗВІТ

Ураган виходить на друге місце в Екстралізі!

Враховуючи можливу втрату очок від Кардиналу в матчі з Енергією (у підсумку так воно й сталося), перемога в Покровському для підопічних Максима Павленка була вкрай важлива.

Титан (Покровське) – Ураган (Івано-Франківськ) – 3:5

Кожем’яка (10,16), Пічкуров (38) -  Фаренюк (8,15,39), Кордоба (10), Федюк (17)

Арбітри: Ю. Кондратьєв (Київ), А. Духан (Луганська обл.), І. Дудінов (Дніпро)
Хронометрист: С. Степаненко (Покровське)
Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.)

Одразу зазначимо, що гра вийшла дуже непростою для Драконів, але наша команда вкотре підтвердила реноме найрезультативнішої команди Екстраліги. Рахунок вдалося відкрити вже на 8-й хвилині матчу, коли Когут здійснив сольний прохід по центральній зоні, а потім віддав на фланг Фаренюку, який точним ударом у ворота суперника, розпочав свою гольову феєрію у цьому протистоянні – 0:1.

Майже одраз у стійку поцілив Микитюк, потужним ударом з правого флангу, а потім підопічним Олега Зозулі вдалося рахунок зрівняти. Причому вийшло це дуже ефектно, адже Кожем’яка в один дотик пробив у дальній кут, після передачі з кутового – 1:1.

І тут розпочався справжній двобій. Буквально через дві хвилини  гравці Титану створили «коридор пошани» для Романа Кордоби, в контексті того, що захист команди з Покровського провалився в центральній зоні біля свого штрафного майданчику, а Роман, в свою чергу, розстріляв ворота суперника – 1:2. А ще через три хвилини майже ідентичний гол з кутового забив Фаренюк, оформивши дубль – 1:3.

Але і це ще було не все! На 16-й хвилині матчу Кожем’яка оформив дубль, пробивши не сильно, але точно в кут воріт Урагану – 2:3. Тим не менш, останнє слово було за Драконами, а точніше за нашим капітаном, Федюком. Андрій, як це часто буває, відмінно пробив у кут воріт з дальньої дистанції, встановивши остаточний рахунок першого тайму – 2:4.

Другий тайм вийшов набагато спокійнішім, в контексті кількості забитих голів, але інтрига трималася до останніх секунд. Найголовніші події другої половини матчу відбувалися на останніх хвилинах. Титан розпочав гру з п’ятим польовим, що призвело до голу Пічкурова на 38-й хвилині зустрічі – 3:4. Звичайно, такий рахунок зовсім не гарантував перемогу Драконам, тому третій м’яч Фаренюка, який самотужки створив собі момент і, спочатку влучивши у стійку, а потім відмінно зігравши на добиванні, був надважливим! Артема вітаємо з хет-риком (тепер на його рахунку 12 голів в регулярному чемпіонаті), а Ураган з перемогою – 3:5! За підсумками туру ми піднялися на другу сходинку у турнірній таблиці.