"УРАГАН-2-КФВ" - "КАРДИНАЛ-РІВНЕСТАНДАРТ-2": АНОНС МАТЧУ 1-ГО ТУРУ

Дублери "драконів" стартують у Першій лізі + LIVE

У суботу, 16-го жовтня, франківський "Ураган-2-КФВ" вдома зіграє матч 1-го туру Першої ліги проти "Кардинал-Рівнестандарту-2-ДЮСШ №4" з Рівного. Матч відбудеться на майданчику Манежу КФВ і розпочнеться о 14:00.

Лише вчора у спорткомплексі КФВ відіграли основні склади цих клубів, які зустрілись у рамках Parimatch Екстра-ліги. Натомість сьогодні силами поміряються дублери - "Ураган-2-КФВ" та "Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4". Молодих "кардиналівців" у бій поведуть відомі шанувальником футзалу Павло Дармовіс та Павло Чемерис, за плечима яких не один сезон у складі ще вищолігового МФК "Рівне". Натомість левова частка футзалістів в заявці рівнян це минулорічні чемпіони Юнацької Екстра-ліги U-17. До слова, дехто з них вже взяв участь у вчорашньому протистоянні команд Parimatch Екстра-ліги. Це також стосується і юних "ураганівців", адже у грі проти "Кардиналу-Рівнестандарту" головний тренер Максим Павленко зіграв у три четвірки, де наймолодшою була ланка у складі Владислава Завертаного, Андрія Ткачука, Олександра Дичука та Тарас Онуфрака.

Чи зможуть "дракони" підтримати колег з основи і вдруге за два дні обіграти рівнян дізнаємось вже о 14:00. Вхід на матч вільний.

"Ураган-2-КФВ" Івано-Франківськ – "Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4" Рівне
16 жовтня. Перша ліга,1 тур. м. Івано-Франківськ, Манеж КФВ - 14:00.
Арбітри: Н. Лизан, М. Герчук (обидва – Львівська обл.), Ю. Ткачук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

Пряма трансляція:

Пресслужба НФК "Ураган"

16.10.2021 08:40