«УРАГАН-2 КФВ» - НА НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗБОРАХ В ОДЕСІ

Команда "дублерів" готується до старту нового футзального сезону

1 вересня НФК "Ураган" та Івано-Франківський коледж фізичного виховання представили спільний проект – команду "Ураган-2 КФВ", котра братиме участь одразу у двох офіційних змаганнях – чемпіонатах України з футзалу серед команд Першої ліги та студентських команд вищих навчальних закладів.'

Тож, не гаючи часу, команда під керівництвом досвідченого тренерського тандему Юрія Костишина та Івана Данилишина розпочала підготовку до нового сезону. 28 серпня "дублери" вийшли на тренувальний старт, і вже встигли провести два тижневі мікроцикли в Івано-Франківську. А пройдешньої неділі, 10 вересня, хлопці взяли курс на Одесу, де на березі Чорного моря впродовж 11-21 вересня відточуватимуть навики на навчально-тренувальному зборі.

"Ми провели тренувальний цикл вдома, тому в оптимальних кондиціях готові до ключового етапу підготовки до чемпіонату. Важливо, що хлопці налаштовані працювати, і попереду на нас очікує 10 насичених днів роботи. Настрій у всіх відмінний, погода сприятлива, побутові умови теж на вищому рівні, тому вдячні "Одесаобленерго" за теплий прийом", - зазначив головний тренер Юрій Костишин.

Загалом, на "ураганівських дублерів очікують трьохразові тренування – ранкова розминка на піску та два заняття в залі. А головні завдання – закладання основ фізично-функціональної підготовки та техніко-тактична складова.

"Не обійдеться і без відновлення - масажу, фізпроцедур. Слідкуватимемо за правильним харчуванням, здоровим сном та відновленням. І головне, щоб уникнули травм", - розповів Костишин.

На суботу у хлопців запланований вихідний, під час котрого планують відвідати стартовий тур Екстра-ліги – одеський дебютант "Епіцентр К Авангард" прийматиме хмельницький "Сокіл". Далі на "ураганівців" очікує екскурсія колоритною Одесою. Отож, навчально-тренувальним зборам дано старт! Тож вперед, "дракони"!

12.09.2017 14:03