Ураган-2-КФВ підвів підсумки сезону.

Обід бронзових призерів

Сьогодні, керівництво Клубу, тренерський штаб та гравці Ураган-2-КФВ зібралися разом за обіднім столом для того, щоб згадати приємні моменти сезону та підвести підсумки.

Загалом, для команди дублю Драконів, сезон видався доволі успішним, незважаючи на сумбурний початок. 

Команда, під тренерським наставництвом Сергія Задорожнього та Івана Данилишина зуміла показати чудову динаміку розвитку та зростання, що в кінцевому результаті і привело колектив до бронзових медалей чемпіонату України у першій лізі.

Як зауважив головний тренер Сергій Задорожний: "В новому сезоні нас очікують куди більші виклики. Попереду багато роботи і вимоги до кожного з вас будуть значно більшими. Планка піднята, і опускатись нижче її ми немаємо права." Такими словами Сергій Сергійович змотивував гравців до більш відданої роботи та до вміння усвідомлювати свою особисту відповідальність.

Президент Клубу Олександр Бубен відзначив професіоналізм тренерського штабу, подакував усім за чудову роботу і звернувся до гравців з побажанням не закриватися в собі, а будь-які питання, чи то особистого чи спортивного характеру обговорювати з тренерами чи з керівництвом Клубу. "Для вашого професійного розвитку важливим є не тільки тренувальний процес чи система харчування, вкрай важливим є ваш психологічний стан" - зауважив Олександр Олександрович.

Гравці команди зокрема згадали про чудовий мікроклімат в команді та в Клубі загалом. "Приємно що ми  і гравці з основної команди Урагану часто спілкуємося та зустрічаємося.  Відчувається що ми одна команда, одна велика сім'я. Колись такого не було" - відзначив Владислав Завертаний

Наприкінці зустрічі Олександр Бубен подарував у бібліотеку Клубу автобіографічні книги титанів футболу - Ліонеля Мессі та Кріштіану Роналду, і зазначив, що хороший футболіст той, хто багато читає!

Прес служба НФК Ураган

26.05.2019 16:54