"УРАГАН-2-КФВ" - "ТЕРЕМНО ХЛІБ" - 4:2. "ДРАКОНИ" КРОКУЮТЬ ДАЛІ

Підопічні Юрія Іванишина продовжують боротьбу у Кубку України

З перших хвилин ініціативу до своїх ніг прибрали гості, тож Гуйвану у воротах "драконів" довелось добряче попрацювати. Витримавши стартовий натиск "пекарів", команда Юрія Іванишина почала плести мережива своїх атак і вже супернагоду відзначитись втратив Сенюк, удар якого з дев'ятки воріт витягнув голкіпер волинян. Згодом в центрі подій опинився Завертаний, який двічі перевіряв пильність голкіпера і в обох випадках Притулюк відіграв надійно. Та найбільш гостро біля воріт волинян було на 16-ій хвилині, коли Бессонов дальнім ударом струсонув поперечку. Під завісу тайму гості відповіли тим же - Іваніцький потіжним дальним ударом влучив у поперечку воріт франківців. Тож у першому таймі суперники голів не забивали - 0:0.

По перерві "драконів" прорвало - протягом 25-ї хвилини Британ та Негела запалили на табло Манежу КФВ 2:0. Такий блискавичний поворот подій дещо заспокоїв франківців, які ледь не поплатились за це. Спочатку назбирали шість фолів і Байбула реалізував десятиметровий, а згодом Бурковський відновив статус-кво - 2:2. Результативна нічия стала причиною нервової кінцівки, яка краща вдалась господарям майданчика. А якщо конкретніше, то Сенюку, який двома влуними ударами приніс своїй команді перемогу - 4:2.

"Ураган-2-КФВ" Івано-Франківськ - "Теремно Хліб" Луцьк - 4:2 (0:0)