УРАГАН-2-КФВ ВИХОДИТЬ У ПІВФІНАЛ ПЕРШОЇ ЛІГИ!

Підопічні Сергія Задорожного за підсумками двох матчів здолали колектив Віза-Вторма.

Після "домашньої" перемоги з рахунком 3:1 у першому матчі чвертьфіналу Першої Ліги, підопічні Сергія Задорожного поступилися команді Віза-Вторма з рахунком 1:2, але цей результат все одно дозволив вийти у наступний раунд.

Вже на дев'ятій хвилині матчу Назар Швед відкрив рахунок, а моменти біля воріт молодих Драконів виникали регулярно. Тим не менш, підопічні Задорожного непогано контратакували, хоча більше голів у першому таймі забито не було.

Тим не менш, вже на початку другого тайму (на 24-й хвилині) Владислав Завертаний точно пробив зі стандарту, встановивши нічийний рахунок  - 1:1. На жаль, для нашої команди, він не протримався більше хвилини, адже дальній удар Сімки знову вивів колектив Віза-Вторма вперед.

В час, що залишався Ураган-2-КФВ "назбирав" шість фолів, але удар Кушецького з десятиметрової позначки пройшов повз ворота! Більше того, навіть розігруючи чисельну більшість, забити команді Віза-Вторма не вдалося, тоже навіть поразка з рахунком 1:2 дозволила Урагану-2-КФВ вийти у півфінал Першої Ліги!