«УРАГАН-2 КФВ» ЗАВЕРШИВ ЧОРНОМОРСЬКІ ЗБОРИ. ПІДСУМКИ

Команда "дублерів" готується до старту футзального сезону + ФОТО

Впродовж 11-21 вересня команда "Ураган-2 КФВ" провела неймовірних десять днів на узбережжі Чорного моря. Втім, у графіку "дублерів" були не вакації оксамитового сезону, а насичений тренувальний інтенсив. Нагадаємо, що команда готується до участі відразу у двох офіційних змаганнях - Чемпіонаті України з футзалу серед команд Першої ліги та студентських команди вищих навчальних закладів.

Тож після двотижневих мікроциклів, проведених в Івано-Франківську, молоді "ураганівці" під керівництвом Юрія Костишина та Івана Данилишина взяли курс до сонячної Одеси. А головними цілями навчально-тренувального збору стали фізично-функціональна підготовка та відпрацювання техніко-тактичної складової.

"Відразу скажу, що все, що запланували - виконали, тому можна говорити про успішне проходження НТЗ. Працювали багато, можливо, моментами хлопцям було непросто, але без цього ніяк. Єдине, прикро, що травмувався Мар’ян Масевич, і не виконав весь об’єм роботи", - зауважив головний тренер команди Юрій Костишин.

Загалом, тренувальний процес "дракони" провели в трьохразовому режимі - ранкова розминка та два заняття в залі. "Також був тренажерний зал, теорія, "розбори" матчів. Зокрема, в суботу ми дивилися гру 1 туру "Епіцентр К Авангард" - "Сокіл", потім на наглядному прикладі аналізували… Далі провели для хлопців екскурсію Одесою. А в неділю, другу половину дня, присвятили відновленню", - розповів Юрій Степанович.

В "Урагані-2 КФВ" зізнаються, що такий тренувальний мікс, приправлений морським кліматом та одеським колоритом, прийшовся їм до смаку, тож у доброму настрої повертаються додому. Попереду - ще багато роботи! Старт Першої ліги запланований на 13-15 жовтня!

21.09.2017 14:38