"УРАГАН-3" - "AVENGA" - 4:1. ТРІУМФАЛЬНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ПЕРШОГО КОЛА

"Дракони" впевнено здолали прямого конкурента

Суботній матч між "Ураганом-3" та "Avenga" став центральним в ігровому вікенді Другої ліги. Ще б пак, адже в заключному матчі першого кола між собою зійшлись друга та третя команди чемпіонату, яких розділяли лише краща різниця забитих та пропущених м'ячів.

Краще з натиском відповідальності зуміли впоратись "дракони", які повели в рахунку вже в дебюті поєдинку. Це Баланик виборов м'яча у двох суперників поблизу чужих воріт і потужним ударом відкрив лік голам у матчі - 1:0. Такий перебіг подій не входив до планів львів'ян, тож майже одразу після пропущеного м'яча голкіпер Морикишка підключався до атак у статусі п'ятого польового. І в середині тайму був покараний - Британ з власної половини поля забив свій п'ятий гол в сезоні і подвоїв перевагу підопічних Юрія Іванишина. Втім, втримати свої ворота недоторканими у першому таймі франківцям не вдалось і перед сиреною на перерву Москвін сквитав один м'яч - 2:1.

По перерві "драконам" вдалось відправити у нокдаун своїх суперників. Це Бессонов, обігравшись з Ткачуком, реалізував взірцеву контратаку - 3:1. В наступні хвилини "айтівці" продовжили розігрувати "зайвого", тож Гуйвану довелось добряче попрацювати у рамці воріт. Все ж розв'язка у зустрічі наступила за дві хвилини до фінальної сирени, коли Британ після обіграшу з Бессоновим офрмив дубль і підбив остаточні 4:1 на користь "Урагану-3".

"Ураган-3" Івано-Франківськ - "Avenga" Львів - 4:1 (2:1)
Голи:
Баланик (2), Британ (8, 28), Бессонов (16) - Москвін (15).
"Ураган-3": Гуйван (Хомяк, 28) - Британ (к), Баланик, Бессонов, Ткачук - Лейб'юк, Бельбас, Сенюк, Онуфрак, Негела, Петросюк. Головний тренер: Юрій Іванишин.
"Avenga": Морикишка (в) - Тедіков, Москвін, Баран, Зінич - Перун, Свист, Смага, Патько. Головний тренер: Євген Москвін.