"УРАГАН-3" - "GREENDAY METAL" - 2:1. МОЛОДІСТЬ БЕРЕ ГОРУ

У Другій лізі "дракони" стартували з перемоги + HIGHLIGHTS

У вчорашньому матчі на майданчику Палацу Спорту "Галичина" зійшлись молодість та досвід - юним футзалістам "Урагану-3" протистояли досвідчені зубри гри 5х5 за плечима яких не один сезон у Вищій лізі чемпіонату України. Найбільш активним в стартові хвилини був ексураганівець Тарасович, який двічі опинявся на вістрі атаки - в першому епізоді надійно відіграв Гуйван, а в другому номінальних господарів від пропущеного голу врятувала стійка. Витримавши стартовий натиск підопічні Юрія Іванишина перехопили ініціативу і відповіли не менш гостро - Онуфрак потужно пробивав під поперечку, та голкіпер перевів м'яча на кутовий. Втім, у першому таймі на майданчику найкращими в обох командах були саме стражі воріт, тож сирена на перерву зафіксувала "нулі" на табло - 0:0.

Після перерви знову активніше гру розпочали львів'яни, змусивши Гуйвана кілька разів демонструвати свої вміння у рамці. Та в середині тайму "драконам" вдалось відкрити лік голам у матчі. Це Бессонов першим встиг на добивання - 1:0. На хвилі успіху "Ураган" помчав подвоювати рахунок, та з ударами Баланика та Бессонова впорався Жезло. Львів'яни відповіли результативно - Шафранський відновив статус-кво (1:1). Втім, за дві хвилини "дракони" знову вийшли вперед зусиллями Лейб'юка, який створив мінішедевр. Перехопивши м'яча на власній половині майданчика Станіслав промчав до воріт і, хитнувши двох захисників, пробив влучно у нижню "шістку" - 2:1. Одразу після пропущеного голу наставник львівської команди Василь Денис перейшов на гру з п'ятим польовим, та особливих дивідендів це не принесло - 2:1, молодість бере гору над досвідом.

"Ураган-3" Івано-Франківськ - "GreenDay Metal" Львів - 2:1 (0:0)