"УРАГАН-3" - "IN.IT" - 0:0. БЕЗГОЛЬОВИЙ ПОЧАТОК РОКУ

"Дракони" розійшлися миром з командою Федюка + HIGHLIGHTS

Команди Другої ліги України у львівській групі не мали особливо багато часу на новорічні святкування, тож 2-го січня провели матчі передостаннього туру першого кола змагань. Суперником "Урагану-3" у перший день Нового року стала команда "in.IT" на чолі з наддосвідченим ексураганівцем Андрім Федюком

Зважаючи на те, що "драконам" протистояв один з фаворитів Другої ліги, підопічні Юрія Іванишина не збирались форсувати події на майданчику, тож спокійний темп матчу тримався досить довго. На старті з небезпечних нагод можна пригадати невлучний постріл Лейб'юка та потужну гармату від Баланика, з якою впорався голкіпер. Втім, ближче до середини тайму "айтівці" перехопили ініціативу і вже було максимально гаряче біля воріт Гуйвана - та удари Саприки, Федюка та Писька пройшли повз рамку. Але все ж у першому таймі суперники не зуміли знайти ключі до воріт однин одного - 0:0.

По перерві більш активно заграли номінальні господарі - Британ з гострого кута "стріляв" неточно, а удар Баланика гокліпер перервів на кутовий. Саме Василь раз за разом опинявся у центрі подій, але то універсалу бракувало влучності, то знову свої вміння демонстрував страж воріт "айтівців". Найбільш гостру нагоду в львів'ян відкрити рахунок втратив Федюк, який програв ближню дуель Гуйвану. Втім, останнє слово в матчі було за "драконами" - за кілька секунд до фінальної сирени Негела, опинившись перед порожніми воротами, міг замикати передачу від Баланика, але відкрити лік голам універсалу завадив захисник. У підсумку, 0:0 - "Ураган-3" новий рік розпочинає без забитих м'ячів.

"Ураган-3" Івано-Франківськ - "in.IT" Львів - 0:0 (0:0)
"Ураган-3":
Гуйван (в) - Британ (к), Баланик, Бессонов, Лейб'юк - Сенюк, Ткачук, Онуфрак, Негела - Бойків, Петросюк - Хомяк (в). Головний тренер: Юрій Іванишин.
"in.IT": Грицків (в) - Танечник (к), Федюк, Галамага, Нідзельський - Буцик, Абрамчук, Саприка, В. Когут, Писько - Мірзаєв (в). Головний тренер: Андрій Федюк. 

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

02.01.2021 17:54