«УРАГАН» - «ЕНЕРГІЯ» - 2:5. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Валерій ЛЕГЧАНОВ, головний тренер "Енергії":
- Насамперед скажу, що гра нам вдалася. Мені сподобалася відповідальність, і те, як команда була налаштована на гру, бо зрозуміло, що в іграх з "Ураганом" багато чого вирішує і психологічний вектор. Сподобалося також, що ми не "зламалися" після швидкого пропущеного, відігралися, десь знайшли епізоди, десь використали помилки суперника, стандарт "залетів"… В цілому, по роботі, по самовіддачі хлопців зауважень взагалі немає. Є питання по грі на своєму м’ячі, десь "заховалися" завчасно, десь втратили контроль над м’ячем, було багато втрат. Тож будемо аналізувати. Це тільки п’ятий тур, тому треба "підтягувати" епізоди, і навчитися грати по рахунку. Загалом, атмосфера хороша, як завжди, дякую всім вболівальникам, як франківським, так і львівським.

- По п’ять фолів в пасиві обох команд додали інтриги?
- Я негативно ставлюся до цих речей, це "старі граблі". Чемпіони їздять на Кубок УЄФА, і дивляться на суддів з нерозумінням, це стосується і збірних команд. Там дають грати, щоб було більше гри, динаміки. Треба думати і про вболівальників, вони хочуть свята. Я не звинувачую арбітрів, але дивлячись на емоції нашого "дербі", треба більше давати нам грати, а так десь ховаємося за фоли, втрачається видовищність. Але привід був давати фоли, тому немає питань.

- Загалом матч виправдав статус "енергетичного дербі"?
 Хотілося ще більше глядачів, щоб зі Львова більше приїжджали, бо на наших матчах завжди вирують емоції, підтримки трибун, гул барабанів.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Суперник продемонстрував високу реалізацію створених моментів. Перший тайм - чотири моменти і чотири голи. "Енергія" швидко повела в рахунку, змусила нас нервувати, і трішки відійти від того плану, який був на матч. Далі ми намагалися скоротити відставання у рахунку, вдалося забити другий м’яч. Дуже жаль, що в цей момент в команді не знайшлося людини, яка б повела за собою, реалізувала створені нагоди. Але, насамперед, погано зіграли в захисті, допустили помилки, за які відразу були покарані. Треба розуміти, що на такому рівні не можна так помилятися…Будемо працювати далі, робити правильні висновки. Не вдається нам поки підійти до матчів в оптимальному складі, є ще травмовані, маю надію, що в найближчих турах ми вже зможемо стабілізувати "четвірки", підсилити гру і реалізовувати задумане.

- Якраз про кадрові втрати - сьогодні не побачили на майданчику Андрія Сімку?
- Андрій пошкодив ногу, але сподіваємось, що його відновлення не затягнеться і зможемо скоро побачити його в найближчих турах. Очікуємо і на повернення Петра Шотурми.


 

15.10.2017 11:32