«УРАГАН» - «ЕПІЦЕНТР К АВАНГАРД» - 2:1. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Матч вийшов нервовий, насамперед тому, що ми багато не реалізовували, і це додавало нам невпевнених дій. Добре, що виграли, але школа, що не з більшим рахунком. Все ж, перемога у два м’ячі все ж таки надає нам перевагу при рівній кількості. До останнього туру будемо боротися за місце у плей-офф, боремося до кінця і в Кубку.

- Чого не вистачило, щоб втримати перевагу у першому таймі?
Свої моменти потрібно реалізовувати, тоді не будемо залежні від єдиної помилки в захисті, якої ми допустилися. Суперник нас за це покарав. Ми двічі виходили сам-на-сам, штанги "обстрілювали", на жаль, поки реалізація залишається не на найвищому рівні. Будемо працювати, і, можливо, хоча б на останніх матчах повернемо фортуну на свою сторону.

Кирило КРАСІЙ, головний тренер "Епіцентру К Авангард":
- Емоції не дуже добрі, бо це очна зустріч, і ми поступилися. Я б навіть сказав, ми програли у дуже важливому протистоянні за потрапляння у плей-офф. Єдине, що хочеться відзначити, що в ключові моменти у таких іграх вирішальну роль відіграє саме індивідуальна майстерність. Недаремно Петро Шотурма потрапив у символічну збірну Чемпіонату Європи… Шанси у нас були і в першому і в другому таймі, можливо, трішки втомилися наші гравці під кінець гри, не вистачало свіжості у завершенні атак. Обидва тайми були одинакові, і гра йшла до забитого гола. Забив "Ураган", тож вітаємо суперника з перемогою. У нас попереду ще гра з "Титаном", будемо налаштовуватися, маємо два тижні, щоб готуватися. В принципі, непогану підготовку провели і перед виїздом в Івано-Франківськ, але все-таки трохи не вистачило, щоб "заробити" три очки.

- Як команда провела практично місячну паузу у чемпіонаті?
Готувалися, тренувалися, у нас не було збору, а звичайний тренувальний процес. Зокрема, приділяли увагу команді "Ураган", переглядали їх матчі, розбирали сильні, слабкі сторони, намагалися знайти якісь варіанти, щоб підсумковий результат гри був позитивним для нас. Нам не підходить рахунок 2:1, бо розуміємо, що за різницею забитих і пропущених м’ячів "Ураган" нас випереджає. Нам необхідно було забивати як мінімум два м’ячі, на жаль, не получилося. Сподіваюсь, що вийде у грі з "Титаном".

18.02.2018 14:48