«УРАГАН» - «ХІТ» - 0:0. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів і гравців обох команд + ВІДЕО

Олег ЛУК’ЯНЕНКО, головний тренер "ХІТа":
- Скажу одне, хотілося виграти, на жаль, не вдалося. В принципі, гра була цікавою, і обидві команди показали хороший футзал. Загалом, зараз важко щось коментувати, треба уважно проаналізувати гру, а вже тоді робити якісь висновки – і стосовних сильних сторін, і слабких. Ми створили багато гольових моментів, але не змогли їх реалізувати. У підсумку для перемоги нам не вистачило забити єдиного гола, але будемо працювати. Звичайно, прикро втрачати очки, але на цьому життя не закінчується.  

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Емоції позитивні, бо, незважаючи на те, що не вибороли перемоги, все-таки залишилися з очками. По-перше, відібрали їх в лідера, а по-друге змінили статистику для "ХІТа". Матч видався блискавичний, нічия – бойова, але, думаю, на 5-10 % "Ураган" був ближчим до перемоги. Гра вийшла не на дуже високих швидкостях, тому сподобалося, що наша команда терпіла на полі. "ХІТ" теж терпів, хоча наприкінці було по п’ять фолів, і не мали права на помилку.

Хочу подякувати своїм хлопцям за хорошу гру, інтрига була з першої і до останньої секунди. Дуже тішить, що ми проявили бійцівські якості, і не програли боротьбу, бо навіть, якщо  взяти антропометричні дані наших гравці і суперника, то "ХІТ" має перевагу. Але найголовнішою нашою проблемою залишається реалізація моментів, і це треба виправляти. По напрузі такі поєдинки можна прирівняти з іграми плей-офф. Гра мені дуже сподобалася, думаю, вболівальникам теж. Працюємо далі, попереду – непростий виїзд до "ЛТК-ІнБев-НПУ".

- Молоді гравці впоралися?
Микитюк однозначно впорався, і зіграв на високому рівні. Були погрішності, але це дрібні помилки, які я списую на молодість. Він довів, що може грати в основному складі… Добре проявили себе гравці, які мають мало ігрової практики. Зокрема, Юліан Горбатий. Задоволений їхньою грою, вони на "відмінно" замінили досвідчених Коваля та Сімку відповідно.

18.12.2016 10:30

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804