«УРАГАН» & JUNIOR FOOTBALL ACADEMY ЗАПРОШУЮТЬ У ФУТБОЛЬНИЙ ТАБІР!

Цього літа обидві Академії організують "кемп" у Буковелі

З початком літа Академія НФК "Ураган" разом із польською Junior Football Academy вперше впроваджуватиме спільну ініціативу та організує футбольний "кемп". Впродовж тижня, 12-17 червня, юні спортсмени отаборяться у серці Карпат – Буковелі.

Загалом, працюватимуть із трьома групами:
- 9-10 років
- 11-12 років
- 13-14 років

Головною "родзинкою" футбольної атракції стане участь у "кемпі" польського спеціаліста – Міхала Віркуса, ініціатора створення Junior Football Academy, футбольного скаута, агента, тренера та досвідченого європейського менеджера, який за підсумками 2016 року став одним з кращих функціонерів Польщі.

Відмінна інфраструктура одного з кращих гірськолижних курортів Європи, свіже повітря, насичена програма та тренування під керівництвом найкращих "коучів" – що ще потрібно, щоб дитячі канікули стали по-справжньому незабутніми? Звичайно, на учасників очікує не тільки неймовірний гірський колорит та футбол, а ще й розваги та активний відпочинок! Чекаємо заявок на літній табір!

Довідка:
Junior Football Academy (JFA ) - польська футбольна Академія (Пшехлево, Поморське Воєводство), яка займається вихованням хлопчиків і дівчаток у віці від 4 до 12 років. Академія футболу була створена з ініціативи Михайла Віркуса, в минулому гравця декількох поморських клубів. Філософія Академії – освіта через спорт, поєднання навчання з активним відпочинком. Місія Академії – привити дитині любов до спорту та сприяти особистісному рівню. Методи Академії – якість, професіоналізм, сучасний інвентар.
 

07.02.2017 09:22