«УРАГАН» - «КАРДИНАЛ-РІВНЕ» - 4:3. ПІСЛЯМОВА

Післяматчева прес-конференція тренерів

Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер "Кардинал-Рівне":
Зустрічалися дві рівні команди. "Ураган" - гідний суперник, в якого є свій стиль гри. Тож вболіватиму за "Ураган" і на кубкових матчах, і в рамках плей-офф. Іванофранківцям буде  не легко, але, думаю, що шанси є, тому бажаю їм  всього найкращого.

А щодо самої гри, то аналізуючи даний матч? можна зробити підсумок і по всьому Чемпіонату. В нашій команді рівень гравців неоднаковий – в половини команди рівень майстерності вищий, в іншої половини – нижчий. Тож з об’єктивних причин хтось грав більше, хтось – менше. Деякі футболісти тільки перший рік у професійному футзалі, і це давалося взнаки. Їх треба було спершу "обкатати" хоча б в першій лізі.

Можна сказати, що тягар гри ліг на плечі кількох досвідчених виконавців, але три-чотири футболісти не можуть забезпечити результат… От коли гра вдається, ми виграємо, то наче все нормально, і друга четвірка підтягується, а коли все на одних людей, то важко і не вистачає сил. На жаль, немає джокера. Тому впродовж сезону з нашої сторони були ось такі "гойдалки" - то виграємо, то програємо, то наздоганяємо…

Одним словом – немає стабільності. Маємо надію поборотися ще за Кубок, тож я думками вже там. Нам дістався рівний суперник, будемо готуватися. Головне, що сьогодні закінчився поєдинок без травм. Надалі будемо працювати, розвиватися, підсилюватися, проводити точкову селекцію, шукати воротаря…

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
Приємно закінчувати регулярний чемпіонат перемогою, і з хорошим настроєм готуватися на кубковий матч. Щодо самої гри, то вона досить була цікавою, особливо для глядачів, тримала в напрузі до останньої секунди. Є, звичайно, речі, якими ми незадоволені, але в принципі установка була перемогти і не отримати картки, які передаються на плей-офф.

Якість гри бажає бути кращою, щось ми сьогодні пробували, награвали  футболістів. І скажу, що пограли вони досить непогано - Роман Горпинич і Василь Кефа добре себе проявивили.

Ще одним важливим чинником була мотивація, розумію, що у суперника її було більш, ніж достатньо. Аже для рівнян вирішувалося їхнє місце у плей-офф, тому нам потрібно було з цим впоратися. Дякую хлопцям, що з гарним настроєм їдемо у Харків.

- Які загалом враження від регулярного чемпіонату?
Підйоми і спади – ось так можна охарактеризувати чемпіонат для "Урагану". Хоча для молодої команди нестабільність - цілком закономірно. Треба однозначно це виправляти, будемо думати - як це зробити. Кубковий матч, плей-офф допоможуть нам в цьому, там велика відповідальність, і хлопці це прекрасно розуміють. У 1/4 плей-офф Нам випала одна з найсильніших команд – "Енергія", і ми самі в цьому винні. Але знову ж таки, гра на гру не схожа, будемо готуватися.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".

21.02.2016 11:27