«УРАГАН» - «ЛТК-ІНБЕВ-НПУ» - 3:2. ПІСЛЯМОВА

Післяматчева прес-конференція тренерів

Валерій ТУРКІН, головний тренер "ЛТК-ІнБев-НПУ":
- Найперше хочу привітати команду "Ураган" та івано-франківських вболівальників із заслуженою перемогою. Перед грою, коли давав установку, сказав хлопцям, що сьогодні переможе той, у кого буде більше бажання. Обидві команди - молоді, але "Ураган" більше хотів, тому такий і результат. Нам не вистачило в окремих епізодах, коли пропускали голи, іншими словами – елементарне недотримання ігрової дисципліни на майданчику. Тому суперник нас "покарав" за ці секундні помилки, які у футзалі дуже багато означають.

- Буквально за тиждень вдома ви зустрічаєтесь з "Ураганом" вже в рамках Кубку України, які висновки зробили після поразки?
Висновки робити ще рано, проглянемо запис матчу, побачимо в яких моментах наші футболісти недопрацьовують, і будемо думати над помилками.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Будь-яка перемога є приємною, позитивною, тому емоції переповнюють хороші. Якщо говорити про матч, то не все вдалося. Ми усвідомлювали, що гра буде важкою, адже обидві команди молоді й амбіційні, тому будуть боротися до кінця. Десь на "Ураган" "тиснув" результат, так як ми ще до 16-го туру не забронювали собі остаточне місце в плей-офф. Це, звісно, відобразилося на майданчику, хлопці були напружені, сковані, але молодці, що дотерпіли.

Травмувався Ігор Корсун, було важко, але гравці зуміли перебудуватися. Хочу віддати належне й Роману Кіндратіву, який вийшов на поле з температурою, його гра була під питанням, але він поступив як справжній капітан команди. Це перевірений боєць, на якого можна покластися. Відзначу також, що й підготовка до цього матчу була не найкращою, недотриманий був тижневий мікроцикл, тому можливо матч не був таким видовищним, яким би хотілося його бачити. Але на кону стояв результат, і Слава Богу, він на нашу користь.

- Як готуватиметесь до 1/8 фіналу Кубку України?
Будемо готуватися в бойовому психологічному настрої. Ми розуміємо, що на нас чекає непростий виїзд, тож будемо аналізувати, думати над сильними сторонами, над недоліками… До Житомира їдемо, звісно, за позитивним результатом.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".

10.01.2016 21:58