«УРАГАН» - «ЛТК-ІНБЕВ-НПУ». АНОНС МАТЧУ 16 ТУРУ

Перше побачення за один тиждень - в Івано-Франківску, в рамках чемпіонату

Насмілимося взяти на себе відповідальність і назвати поєдинок між "Ураганом" і "ЛТК-ІнБев-НПУ" центральним у 16-му турі. І не тільки тому, що він буде закривати програму туру. А й тому, що протистояння між цими командами несуть певну інтригу. Особливо зараз, коли кістяки обох колективів складають молоді гравці. І якщо згадати, як завершилося очне побачення "драконів" і "телефоністів" на паркеті спорткомплексу НПУ ім. Драгоманова, то можна не сумніватися, що і на цей раз ми побачимо щось подібне.

Хоча є таке припущення, що обидва суперники не стануть розкривати карти один одному. Тому що їм належить зустрітися двічі протягом одного тижня. Спочатку – у рамках чемпіонату, а потім – 16-го січня в рамках 1/8 фіналу Кубка України. Можна сміливо сказати, що у "ЛТК-ІнБев-НПУ" та "Урагану" буде своєрідна суперсерія. І якщо врахувати, що в Кубку України буде лише один поєдинок, то напевно вони будуть кидати всі сили на 16-е число. Але з іншого боку – знаючи амбіції обох команд, можна припустити, що вони будуть одразу брати бика за роги і нав'язати свою гру. Тим більше, що і "Урагану", і "ЛТК-ІнБев-НПУ" є, до чого прагнути.

Так, підопічні Івана Скіцка цим поєдинком починають триматчеву домашню серію (виняток – виїзний кубковий поєдинок проти нинішніх суперників). Тому, "дракони" будуть прагнути якомога краще зіграти у рідних стінах. Тим більше, не слід забувати, що останню домашню гру "ураганівці" програли, тим самим зробивши не самий приємний подарунок своїм уболівальникам перед Новим роком. Так що, реабілітацію перед рідними трибунами ніхто не відміняв.

У свою чергу, підопічні Валерія Туркіна приїдуть до Івано-Франківська після важкої, але все-таки перемоги над "Кардиналом-Рівне". А це означає, що вони будуть у хорошому передігровому настрої. І коли "телефоністи" знаходяться саме в такому настрої, то їх важко зупинити. Тому, прикарпатцям, незважаючи на перевагу рідного майданчика, буде дуже важко зупинити об'єднану лугансько-житомирсько-київську команду. Але шанси на це у господарів залишаються, чи не так?

Що ж, будемо з нетерпінням чекати цього "цвяха програми", оскільки там буде на що подивитися. І, виходячи з того, що було написано вище, слід нагадати ще раз: це тільки початок. Продовження буде...

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, прогноз UA-Футбол - 1:1

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 16 тур
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ЛТК-ІНБЕВ-НПУ" (Луганськ / Житомир / Київ)
 
10 січня. 14:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізвиховання.
Арбітри: Іванов (Дніпропетровськ), Подраний (Житомир). Спостерігач арбітражу: Кузьменко (Київ).
 
09.01.2016 18:10