"УРАГАН" - "МОНОЛІТ-VIVA CUP" - 9:1. ПЕРША ПЕРЕМОГА В ПЛЕЙ-ОФФ!

"Дракони" розпочали серію з перемоги + ВІДЕО

Першу небезпечну нагоду в поєдинку організували господарі - Микитюк, обігравшись з Фаренюком, пробив потужно, але на шляху м'яча опинився голкіпер гостей Положій. Врятував страж воріт і в наступному епізоді, коли Лебідь, накрутивши оборонця на лівий бровці, пробивав у нижній кут. Та залишати свої ворота недоторканими харків'янам вдалось недовго. На 12-ій хвилині Микитюк за короткий термін двома потужними ударами змусив капітулювати Положія - 2:0. Після пропущених голів наставник гостей Роман Перадзе вдався до гри з п'ятим польовим і майже одразу харків'яни були змушені втретє витягувати "круглого" з сітки власних воріт. Швед, перехопивши м'яча на шестиметровій лінії, відправив його точно за призначенням - 3:0.

Харків'яни відповіли небезпечним розіграшем штрафного  - Колток врятував після удару Бондаря, а коли голкіпер вже був відіграний на лінії воріт підстрахував Шеремета. Заключні хвилини першого тайму пройшли за повного домінування "драконів", які втілили перевагу у ще два забиті м'ячі. Це Фаренюк замкнув чудовий постріл від Радевича, а Шеремета за п'ять секунд до сирени на перерву довів рахунок до 5:0.

В дебюті другого тайму суперники обмінялись влучними ударами. Лебідь, накрутивши трьох суперників, пробив у кут воріт, а Головень сквитав один м'яч - 6:1. Далі на майданчику у складі господарів все частіше з'являлась третя четвірка, тоді як гості вже остаточно перейшли на розіграші з п'ятим польовим. Штучна перевага дозволила "Моноліту" відтіснити гру від власних володінь, тож у гру все частіше довелось вступати Кардашу, який з'явився на майданчику по перерві. Втім, в подальшому забивали лише "дракони". Спочатку Онуфрак першим опинився на добиванні і  забив свій дебютний м'яч в основному складі "драконів", а за кілька миттєвостей Радевич відгукнувся на простріл від Кордоби - 8:1. Останнє ж слово у матчі сказав Швед, який вийшовши віч-на-віч з голкіпером, не залишив шансів останньому - 9:1 та 1:0 у серії до трьох перемог.

Вже завтра на майданчику Манежу КФВ суперники зіграють другий матч чвертьфінальної серії. Початок гри о 12:00. Шанувальники футзалу зможуть спостерігати за грою у прямому ефірі на  телеканалі СПОРТ 1  та YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Вболіваємо за "драконів" разом!

"Ураган" Івано-Франківськ - "Моноліт-Viva Cup" Харків - 9:1 (5:0)