УРАГАН ПЕРЕМАГАЄ В ПЕРШОМУ МАТЧІ 1/8 ФІНАЛУ КУБКУ УКРАЇНИ

Подробиці гарячого івано-франківського дербі

1500. Саме стільки глядачів (плюс-мінус) зібралося на трибунах манежу КВФ, аби стати свідками історичного, першого івано-франківського дербі в рамках Кубку України.

Один з фаворитів Першої ліги, Віза-Вторма, протистояв Урагану, який прямо зараз займає другу сходинку в турнірній таблиці Екстраліги. Усі ці фактори дійсно зробили цей матч одним з найбажаніших для вболівальників українського фут залу, а команди, в свою чергу, повністю виправдали покладені на них сподівання.

В цій грі було все – голи, емоції, ностальгія, камбек. За декілька хвилин до початку матчу свій приз найкращому гравцю грудня в Екстралізі заслужено отримав універсал Драконів, Микола Микитюк, який і в січні продовжує демонструвати дуже сильну гру.

А далі – безпосередньо матч і все, що в ньому відбувалося. Перший забитий м’яч глядачі побачили вже на сьомій хвилині, коли перший гол у ворота Драконів організували саме екс-гравці Урагану. Швед віддав передачу на Сімку, а той, випередивши захисників, точно пробив у дальній кут – 1:0.

Тим не менш, у команди Максима Павленка був козир в рукаві. Простіше кажучи, далі на авансцену вийшов Юрій Когут, який проводить просто шалений календарний місяць. До трьох гольових передач і голу в матчі проти Кардиналу, він додав дубль у грі Кубку України.

В середині першого тайму він отримав відмінну передачу від Микитюка і точно пробив повз голкіпера – 1:1. Другий свій м’яч Юрій оформив на першій хвилині другого тайму, коли зв’язка Микитюк-Когут знову спрацювала на відмінно. Микола віддав з флангу, а Юрій, в свою чергу, відправив м’яча у сітку воріт – 1:2.

Ще два голи Драконів не змусили на себе чекати. Спочатку Лебідь відмінно пробив після розіграшу вільного удару, а трохи згодом, на 27-й хвилині матчу, Фаренюк відзначився асистом на Микитюка, який оформив результативний удар – 1:4.

Однак наприкінці матчу зв’язка Швед-Сімка спрацювала з точністю до навпаки. Цього разу саме Швед опинився на завершальній стадії атак своєї команди – 2:4.

Звичайно, цей рахунок є позитивним для Урагану, однак вся боротьба ще попереду, а ми сподіваємося, що у другому матчі вболівальників буде, як мінімум, не менше.

19 січня 2019 року. 15:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс КФВ. 1500 глядачів.

Арбітри: М.Подранний (Житомир), О.Плахов (Чернівці), Я.Вовчок (Івано-Франківськ).

Хронометрист: Т.Дем’янчук (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: А.Лютий (Львів).

Віза-Вторма: Макогон - Швед, Сімка, Баланик, Кіндратів - Подолюк-к, Москалик, Данів, Кушецький - Зеленкевич.

Ураган: Колток (Кардаш, 30) - Микитюк, Лисенко, Шеремета, Цілик - Лебідь, Сторожук, Абакшин, Моспан - Кордоба, Фаренюк, Когут.

Голи: Сімка (7), Швед (37) - Когут (14, 21), Лебідь (25), Микитюк (27).

Попередження: Цілик (17), Колток (26).