"УРАГАН" - "ПРОДЕКСІМ" - 3:6. РОЗПОЧИНАЄМО СЕЗОН З ПОРАЗКИ

У Харкові "дракони" поступились володарям кубка + ВІДЕО

«Дракони» перед стартом поєдинку провели акцію на підтримку нещодавно прооперованого Володимира Кардаша. Перша десятихвилинка лишилася за підопічними Максима Павленка. У першому офіційному матчі за нову команду всього вісім хвилин вистачило Михайлу Грицині, щоб оформити дубль. Особливо, відзначимо його виконавську майстерність під час другого взяття воріт. Втім, «мельники» витримали удар. Розпочав камбек херсонців Клаудіньо, продовжив ще один екс-«столичник» Малишко, а довершив Сорокін.

До середини тайму обидві команди могли змінювати перебіг зустрічі. Втім, вдалося це зробити чинним чемпіонам. Результативним ударом відзначився Кордоба, але паритет на табло протримався менше хвилини. Роніньо забули на дальній стійці і грузинський бразилець переправив м’яч у ворота. На 35-ій хвилині Бессалов вперше у зустрічі збільшив перевагу «Продексіма» до двох голів, а крапку у зустрічі поставив Ципун, який вразив порожні ворота суперника - 3:6.

​«Ураган» – «Продексім» – 3:6 (2:3)