«УРАГАН» - «СОКІЛ» - 3:3. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів і гравців обох команд + ВІДЕО

Роман КОВАЛЬЧИК, головний тренер "Сокола":
- Перш за все, вітаю "Ураган" із заліковим балом, який хлопці закономірно "заробили" - команда заслужила і повністю відпрацювала. А "Сокіл" втратив очки по відношенню до самої гри.

- Чого не вистачало обом командам, щоб отримати перемогу?
"Ураган" - молодець! Все, що на даний момент вони вміють, - вони зробили, могли навіть виграти. Команда готувалася, тому все закономірно. Міг виграти і "Сокіл", але нам не вистачило майстерності молодих хлопців, які в нас грають. Нічого надзвичайно не сталося, ми вперше йдемо на першому місці. Вони не розуміють, що "залізти" туди важко, а втримати цей показник - ще важче. Ми над цією темою багато працюємо, говоримо. Ви знаєте, які у нас є молоді гравці, і в цьому аспекті ведеться дуже багато роботи, і з кожним днем працюємо  психологічно - робота ведеться і з моєї сторони, і з сторони президента клубу. Тому працюємо, але результат сьогоднішньої гри - закономірна бойова нічия. Думаю, для обох команд - урок, в якому напрямку треба рухатися далі.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Рахунок на табло, тому справедливий він, чи ні, говорити нема сенсу. Була значна кількість гольових моментів, була перевага, але не зуміли реалізувати, тим паче, що суперник у першому таймі використав майже всі створені нагоди. Натомість "Ураган" у першому таймі створив достатньо моментів, щоб вести в рахунку і змусити суперника нервувати, а вийшло навпаки, змушені були відігруватися. Добре, що в цій ситуації всі хлопці ще більше згуртувалися. Мали можливості не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед, на жаль, вдалося тільки зрівняти. Якщо продовжимо працювати з такою самовіддачею, впевнений, перемоги обов’язково прийдуть.

- Ви пішли з п’ятим польовим, тобто націлювалися виключно на три залікові бали?
Нічия - це не той результат, який нас влаштовує. Ми намагалися змінити ситуацію за рахунок гри вп’ятьох, але без Михайла Зварича - це зовсім інший варіант розіграшу. Старалися перебудуватися, щось вдалося, щось ні. Тим більше, що не хотілося програвати, тому грали з п’ятим польовим не так активно, як би хотілося.

- Травма Цілика внесла корективи у хід гри?
  Під час матчу травма когось з гравців завжди змушує перелаштовуватися на інші варіанти "четвірок". Але добре зіграли в цьому випадку молоді гравці - Назар Швед замінив Андрія Цілика. Він молодець, що не знітився, і зіграв так, як ми хотіли, шкода, що не забив, але ще все попереду.

- Як загалом оцінюєте гру обох "четвірок"?
Ми не ділимо команду на "четвірки", бо одного разу краще може виглядати одна, іншого - друга. Поки очікуємо більш потужної гри від другого "квартету", хочемо, щоб вони в захисті більш надійно грали і реалізовували створені моменти, тому будемо ще шукати варіанти. Перша "четвірка" все ж таки має давні зв’язки.

- Ворота все-таки довірили Віталію Бірову…
Незважаючи на те, що він пропустив попередні матчі, протягом тижня Віталій добре працював, на тренуваннях бачив його бажання допомогти команді, зробити все для перемоги. Тому довірили Бірову місце в складі, і його провини у пропущених голах немає ніякої. До того ж, при нічийному результаті двічі рятував команду.

- Як плануєте заповнити паузу в чемпіонаті? Які плани?
Після гри отримуємо два вихідних, далі будемо працювати у звичайному режимі, єдині корективи внесе від’їзд наших гравців до лав національної збірної, котрій бажаємо перемог, а хлопцям - зростання.

P.S. За словами лікаря "Урагану" в Андрія Цілика вивих правого ліктьового суглобу. "Андрію наклали гіпсову пов’язку, і вже все гаразд. Думаю, процес відновлення та реабілітації займе до місяця часу", - прокоментував Богдан Шкварок.

26.11.2017 00:57