«УРАГАН» - «СОКІЛ»: НІЧИЯ І ПОРАЗКА У ДВОХ СПАРИНГАХ

Івано-франківська команда завершила сезон товариськими матчами + ВІДЕО

У суботу та неділю, 13-14 травня, "Ураган" зіграв два товариські поєдинки з хмельницьким "Соколом". У першому спарингу, що пройшов у спорткомплексі Коледжу фізвиховання, команди розійшлися миром - 2:2. Вже наступного дня другий матч видався більш результативним, а табло Муніципального ФОК зафіксувало підсумкові 3:5 на користь гостей...

У суботу підопічним Максима Павленка вдалося забити швидкий м'яч: на 4-й хвилині Корсун після передачі з кутового дальнім ударом відкрив рахунок - 1:0. Згодом господарі мали кілька шансів, щоб збільшити свою перевагу, однак вдало у "рамці" діяв Бакінський. Хмельничани зуміли зрівняти цифри на табло манежу КФВ на 11-й хвилині, коли Біров зреагував на потужний постріл Щербаня зі штрафного, але першим на добиванні був Зубик, який з шести метрів поцілив точіно у ближню "дев'ятку" - 1:1.

У другому таймі на майданчику розпочалися справжні "гойдалки", коли обидві команди створювали небезпечні моменти, але виручали голкіпери. Втім на 28-й хвилині після швидкої контратаки і флагового прострілу Кручек вивів гостей вперед - 1:2. Доволі швидко "дракони" зуміли відігратися: Корсуна збили на підступах до воріт "Сокола", а Шотурма чітко реалізував пенальті - 2:2.

Наприкінці поєдинку суперники активно експериментували з розіграшем п'ятого польового, намагаючись по-черзі реалізувати ігрову більшість. Ближче до успіху були підопічні Романа Ковальчика, але після помилки партнерів по команді Горбатий вибив м'яча з лінії воріт.

"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "СОКІЛ" (Хмельницький) - 2:2 (1:1)

13 травня. 19:15. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання. 100 глядачів.
Ураган: Біров - Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Шотурма - Коваль, Корсун, Пелех, Кефа - Горбатий, Цілик, Баланик, Микитюк, Лясковський, Швед.
Сокіл: Бакінський - Хамдамов, Шеремета-к, Мартинюк, Педяш - Зубик, Щербань, Подлюк, Кручек.
Голи: Корсун (4), Шотурма (30, пенальті) - Зубик (11), Кручек (28).

Більш видовищним та результативнішим видався недільний матч у Муніципальному ФОЦі. У середині першого тайму голкіпер "Урагану" Байдак побачив перед собою червоне "світло" за фол останньої надії. Чисельною більшістю сповна скористались "соколята" - Мартинюк вивів свою команду вперед. За дві хвилини перша поява Зварича у ролі "воротаря-ганяли" принесла дивіденди "ураганівцям", зусиллями якого господарі зуміли відновити паритет. Наприкінці ж тайму Корсун вивів "драконів" вперед, забивши "гол у роздягальню" - 2:1.

Після перерви переломною стала 26-а хвилина, впродовж якої гості зуміли двічі відзначитись. Спочатку Подлюк вдало замкнув фланговий простріл, а за кілька миттєвостей індивідуальну майстерність проявив кандидат у національну збірну України Педяш - 2:3. Згодом голкіпер гостей Чех ударом від своїх воріт пробив свого візаві Бірова, якому будь-що заважав нападник "Сокола".

За хвилину той же Чех ввів м'яча через весь майданчик прямо у руки Зварича, який на той момент виконував роль голкіпера. Михайло несподівано послизнувся і випустив "круглого" за лінію воріт. До кінця зустрічі при грі з п'ятим польовим Коваль зумів відквитати один м'яч - підсумкова поразка 3:5.

"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "СОКІЛ" (Хмельницький) - 3:5 (2:1)

14 травня. 12:00. Івано-Франківськ. Муніципальний ФОК. 50 глядачів.
Ураган: Біров (Байдак, Левандівський, 37) - Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Горбатий - Коваль, Корсун, Пелех, Кефа - Цілик, Баланик, Микитюк, Швед.
Сокіл: Бакінський (Чех) - Хамдамов, Шеремета-к, Мартинюк, Педяш - Зубик, Щербань, Подлюк, Кручек - Кіт.
Голи: Зварич (15), Корсун (19), Коваль (36) - Мартинюк (13), Подлюк (26), Педяш (26), Чех (34), Зварич (35, автогол).
Вилучення: Байдак (12, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч).