«УРАГАН» - «СОКІЛ». ПЕРЕДМОВА ДО МАТЧУ + ВІДЕО

Максим Павленко та Юліан Горбатий поділилися очікуваннями від суботньої гри

Найближчої суботи, 4 березня, "Ураган" на домашньому майданчику прийматиме хмельницький "Сокіл". В якому настрої пройшла підготовка до передостаннього поєдинку регулярного чемпіонату та які очікування від матчу, поділилися наставник івано-франківців Максим Павленко та гравець команди Юліан Горбатий.
 
Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Кадрових проблем у нас немає на разі, всі готуються до матчу. Відразу скажу, що кожен гравець отримає шанс під час поєдинку, а скільки часу - залежатиме від того, яка будуть показувати себе на майданчику. Сподіваюсь, що всі хлопці на суботній грі зможуть продемонструвати усе, що було напрацьовано протягом останніх двох тижнів.
 
- В минулому турі у Чорноморську "Ураган" вперше в цьому сезоні зіграв у три четвірки. Цей експеримент буде й надалі втілюватися?
Перед грою з "Юні-Ламаном" ми заздалегідь планували так, щоб кожен гравець отримав той ігровий час, якого йому, можливо, бракувало раніше. Кожен футболіст мав шанс показати, що він виправдовує надію тренерів і може виконувати поставлені завдання. На разі ми ще в пошуку оптимальних четвірок, тому на матч із "Соколом" готуємо всіх 12 польових гравців, які візьмуть участь у грі. А в залежності від подій на майданчику будемо планувати подальші свої дії. 
 
- Чи знаєте, як будете обігрувати "Сокіл"?
Ми розглянули суперника, знайшли шляхи, як будемо перекривати їхні сильні сторони і як використовувати їхні слабкості для реалізації наших моментів. Також приділили увагу індивідуальним діям гравцям… Як це вдасться на практиці – покаже гра, але, сподіваюся, результат буде на нашу користь. 
 
 
- Які, загалом, завдання на останні тури регулярного чемпіонату?
Останні два поєдинки ми розглядаємо як підготовку до матчів плей-офф. Безумовно, завдання перемогти в кожній грі і плавно підійти до того, щоб у чвертьфіналі ми зуміли показати гру, яка принесе нам результат і дозволить продовжити боротьбу за нагороди. 
 
- Настільки вже знайшли спільну мову з командою з тренерського містка?
Мною були озвучені вимоги, які потрібно виконувати. Всі гравців з цим погодилися, тож працюємо в режимі тісної співпраці. Маю надію, що так буде до кінця сезону! Всі розуміють, яка перед командою стоїть задача, і за рахунок чого ми можемо її виконати.
 
- Чи бачите прогрес в команді?
Насамперед, покращилася дисципліна, і я бачу, що хлопці підвищили вимоги до себе, тому працюємо як один-єдиний колектив, здатний викладатися на кожному матчі на всі сто відсотків. 
 
- Як психологічно налаштовуєте команду?
Кожен з гравців прекрасно розуміє в якій команді він грає. "Ураган" - не тільки провідна команда області, а й Західного регіону і взагалі України, тому гравці повинні виходити на поле і викладатися по-максимуму. Не може бути недооцінки суперника, недоналаштування… 
 
- Як щодо поповнення лав "основи" з "Урагану-2"?
Кожен з гравців "Урагану-2" має хорошу футзальну школу, тому вже долучаємо деяких футболістів до тренувального процесу головної команди. Ці хлопці здатні прогресувати і мають майбутнє…
 
 
Юліан ГОРБАТИЙ, гравець"Урагану":
- Атмосфера в команді зараз дуже хороша, минулу гру з "Юні-Ламаном" виграли, тому з хорошим настроєм готувалися до наступного поєдинку. Будемо грати вдома, при рідних трибунах, тому хочемо показати своїм глядачам, що гідні виходу в плей-офф і боротися за найвищі нагороди. Ми граємо для вболівальників, томі вони нас мотивують до нових звершень!
 
- Як змінився тренувальний процес з приходом Максима Павленка?
Пройшло ще досить мало часу, щоб робити якісь порівняння, але скажу, що минулий тиждень ми дуже інтенсивно працювали над фізичною підготовкою, працювали в режимі дворазових тренувань. Цей підготовчий цикл ми безпосередньо вже "розбирали" гру суперника, були тактичні заняття. Загалом, в команді покращилася дисципліна, і на кожному тренування ми стараємося викладатися на повну.

 

03.03.2017 12:45