«УРАГАН» - «ТИТАН» - 3:1. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі обох тренерів + ВІДЕО

Павло ПІЧКУРОВ, головний тренер "Титана":
- Чемпіонат ми в черговий раз розпочинаємо в Івано-Франківську, і цього разу, чесно кажучи, матч нам не вдався, вірніше його другий тайм. Перша половина зустрічі була більш рівною, другий тайм йшов до першої помилки, яку, на жаль, допустили ми. Думаю, якби вдалося забити ще один  м’яч, перемога була б за нами. Натомість, ми пропустили, суперник відчув, що може, і довів гру до логічного завершення.

- Що не вдалося, щоб втримати перевагу?
Не спрацювали стандарти. Плюс порушення тренерської установки призвело до того, що ми "збилися" на якусь незрозумілу гру. Це стало причиною наших помилок, які, як виявилося, були вирішальними.

- Які завдання на весь сезон, зважаючи на зміну розіграшу чемпіонату?
Формат Екстра-ліги ніяк не вплинув на наші завдання. Тільки на верх, тільки чемпіонство! Попереду довга дистанція, і сьогодні нічого глобального не сталося, ніхто не посипатиме голову попелом, тому зробимо розбір, знайдемо помилки, і будемо працювати, щоб досягти своїх цілей.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Насамперед скажу, що дуже хотілося показати вболівальникам переможну гру, заради котрої ми і тренуємося. Ми працюємо, щоб показати, що "Ураган" - дійсно потужна сила. Зібрався колектив однодумців, який для цієї перемоги сьогодні виклався на всі сто. Була велика кількість створених гольових моментів, довгий час програвали, але не зупинилися, продовжили демонструвати свою активну гру, змушували суперника помилятися, вдалося нарешті реалізувати свої голи, збільшили перевагу. Нервовою видалася кінцівка, але за рахунок самовіддачі, бажання виграти, зуміли довести матч до перемоги.

- Якщо говорити про перший і другий тайм у виконанні "Урагану"…
Була максимальна налаштованість, але хлопці хвилювалося, що зіграло з нами злий жарт, звідси страждала реалізація моментів – були штанги, поперечки. В перерві наголосили на тому, що не потрібно зупинятися, треба продовжувати активно грати, і в другому таймі кількість голових моментів переросла у якість, ми забили потрібні нам м’ячі  завершити гру з потрібним нам рахунком.

16.09.2018 13:05