«УРАГАН» - «ТИТАН-ЗОРЯ» - 0:1. ПІСЛЯМОВА

Післяматчева прес-конференція тренерів

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Звісно, шкода програвати в рідних стінах. Як на мене, при такій грі ми як мінімум заслуговували на нічию. Але футбол тим і цікавий, що хто забиває – той і виграє. Ми не реалізували свої нагоди, натомість команда-суперник свої моменти використала, тож повертається в Покровське з трьома очками.

- Що не вдалося "Урагану" в першому таймі?
Найперше, ми не змогли вийти із пресингу, який нам "запропонував" "Титан". Ми готувалися до цього, але суперник скористався невпевненістю з нашої сторони. Можна сказати, що 2-3 моменти "привезли" собі самі... По-друге, слабко зіграли наші лідери – це не кращий матч Корсуна, Зварича, Горбатого, Боргуна. Тому, справді, в першому таймі перевага було у гостей. Але рахунок все-таки був 0:0, і ми розуміли, що хто скоріше заб’є, то найімовірніше й виграє. Так і сталося!

Гра була нервовою, і нам не вистачило майстерності, щоб "врятувати" цей поєдинок. Підвела нас реалізація, в нас були домашні заготовки, але гра пішла не по тому сценарію, що ми планували. Ми не встигли перебудовуватися, необхідно було залучати п’ятого польового… Але треба мати ще й везіння.

- Як будете мотивувати команду на виїзний матч з "Енергією"?
Попри те, що ми програли, трагедії не робимо. Емоції буквально за годину-дві вщухнуть, і будемо готуватися до матчу. Гра на гру не схожа, тому ми їдемо в Львів за очками. Як вийде? Покаже матч...

Дмитро КАМЕКО, головний тренер "Титан-Зорі":
- Перший тайм вийшов неординарний, і, поклавши руку на серце, можу сказати, що ми повністю домінували, особливо наша перша четвірка. Думаю, що зі мною погодяться, що перший тайм був повністю за нами. В другому таймі нам принесло успіх те, що ми напрацьовуємо вже не перший матч - в нас вже виходить грати в пресингу.

Крім того, хочу привітати суперника з хорошим матчем, франківці грали до останнього, боролися до фінальної сирени. Виглядали здорово, могли забити, витягнути матч, і навіть виграти. Також дуже вдячний своїм хлопцям, радий, що нарешті до них достукався в плані настрою, підтримки один одного, взаємодопомоги. Майстерність – ніщо, порівняно із енергетикою, яку несе колектив.
 
- Склалося враження, що в другому таймі "Титан-Зоря" втратив "нитку" гри, чим цілком реально міг скористатися суперник?
В нас невеличкі проблеми в складі, хлопці почали отримувати травми, деякі випадали фізично, тому ми виходимо на 6-7 гравців. Не виключено, що фізично почали грати гірше. Можливо, дає про себе з знати попередній матч – у нас був важкий домашній матч з "Кардинал-Рівне", ми "витягали" гру, психологічно старалися вистояти.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".
 

30.12.2015 12:19