«УРАГАН» - «ТИТАН-ЗОРЯ» - 0:1. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Дмитро КАМЕКО, головний тренер "Титан-Зорі":
- Емоції від перемоги виключно позитивні. Дуже задоволені, що спрацював вибір тактики на матч, найімовірніше це стало загадкою для команди-суперника і для тренерського штабу, думаю, якраз за рахунок цього ми і виграли. Щоправда, наприкінці ми могли пропустити при грі "Урагану" вп’ятьох, але у хлопців була дуже хороша самовіддача, максимальна концентрація, за що їм дуже вдячний.

- "Титан-Зоря" показала сьогодні силовий футбол, на цьому ставили головний акцент?
У сучасному футзалі без силової боротьби напевно не обійдешся. Ми знали, що "Ураган" - команда дуже мобільна, швидка, тому розпочинати з ними біганину по всьому майданчику, як це було на турнірі у Хмельницькому, не вважали за потрібне. Тому обрали такий оборонний стиль гри, який зосередили на своїй частині,  і, звісно, була  боротьба.

- Які загалом очікування на сезон?
У мене завдання завжди одні! Думаю, що всі гравці, які довший час грали за чемпіонство, а тепер стали тренерами, апріорі не можуть боротися за щось інше, і бажання перемагати – в крові. Точно те саме стосується і Максима Павленка. До речі, в Максима вчора було день народження, не хочу, щоб це прозвучало з сарказмом, але я щиро вітаю його і бажаю успіхів. Які завдання ставить керівництво клубу – це вже питання друге, але бажання стати чемпіоном, виграти Кубок – це ті речі, які прививаються багатьма тренерами.

- Що скажете про формат чемпіонату?
Формат досить таки цікавий, з серією плей-офф. Єдине, що не подобається – календар, на цьому я акцентував і минулого разу, коли був тренером "Титан-Зорі". От у нас матчі 29 грудня, 4 січня, потім плей-офф починається в березні, і, грубо кажучи, багато команд "вилітають" з чемпіонату вже наприкінці березня, або на початку квітня. Більш затребувані виконавці виїжджають за кордон, інші – шукають роботу на місці.... Ми хочемо розвитку футзалу, а тим часом втрачаємо гравців, а молоді немає у кого вчитися. Варто було б "розтягнути" чемпіонат, дати відпочинок взимку, до прикладу, коли новорічні свята.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- В першому таймі гра нам не вдалася, суперник діяв компактно, агресивно, далі отримав перевагу в рахунку. В другому таймі ми вийшли і почали грати зовсім по-іншому, намагалися створити гольові моменти, але, на жаль, підвела реалізація. Ті моменти, які створили зі стандартних положень, ми зобов’язані доводити до логічного завершення і забивати, але не вийшло… Це тільки початок сезону, звичайно, хотілося перемогти, але попереду у нас тривалий шлях, і з кожною грою потрібно виправляти помилки, які в нас є, повертатися до реалій нашого футзалу, де команди б’ються за кожен ігровий епізод, за кожен ігровий момент. В цьому плані суперник нас випередив, і ті мікроепізоди в ключових моментах у вигляді забитого голу і активних дій в захисті призвели до того, що ми почали нервувати, багато помилятися у простих ситуаціях. Це було майже у кожного гравця, і виділити когось не можу - сьогодні погано грали всі…

- Чи очікували ви на силовий футбол зі сторони "Титан-Зорі"?
 Команду очолює тренер, котрий будучи ще гравцем, був захисником, лідером команди, тому він так само налаштовує, що потрібно змагатися на кожному клаптику поля, вести боротьбу і вигравати. Ми готувалися до такого, але не змогли повністю реалізувати напрацьоване на тренуваннях, побачили, що нам ще далеко до того, щоб ми дійсно виглядали потужною командою. Але ми працюємо, тож крок за кроком будемо додавати, в тому числі і в психологічному плані.

- Вболівальники не побачили сьогодні Петра Шотурму…
Шотурма ще на турнірі у Львові отримав пошкодження, тому на разі відновлюється під лікарським контролем. Як тільки він буде готовий – буде залучатися до матчів у першій "четвірці".

16.09.2017 20:46