«УРАГАН» - «ТИТАН-ЗОРЯ». ПЕРЕДМОВА ДО МАТЧУ

Іван Скіцко та Андрій Сімка поділилися очікуваннями від гри

Найближчої суботи, 19 листопада, "Ураган" на домашньому майданчику зіграє з командою "Титан-Зоря" з Покровського. В якому настрої пройшла підготовка до заключного поєдинку першого кола, та які очікування від матчу 9 туру поділився наставник іванофранківців Іван Скіцко і гвардієць клубу Андрій Сімка.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Відразу скажу, що тиждень підготовки провели у хорошому позитивному настрої, позаду дві поспіль перемоги, це піднімає наш емоційний тонус. А загалом мікроцикл пройшов у звичному режимі. Ми з всією серйозністю підходимо до гри, і серйозно ставимось до суперника. В "Титан-Зорі" проведена селекційна робота в міжсезонні, і команду підсилили п’ять нових футболістів, які мають достойну футзальну школу. Знаю, що цей суперник може зробити "сюрприз" будь-кому. Вдома вони вже обіграли "Локомотив" з рахунком 5:0, тому ми розуміємо, що повинні підійти з усією пильністю до гри.

- Два сезони поспіль "Ураган" не міг здобути домашню перемогу в іграх з "Титан-Зорею". Це додає мотивації?
Звичайно, додає. Ми граємо для наших вболівальників, і хочемо тішити їх тільки перемогами, особливо, коли проводимо поєдинок  в рідних стінах. Будемо докладати всіх зусиль, щоб отримати три очки, але відзначу, що з кожною грою їх заробляти стає все важче і важче. Команда усвідомлює це, до того ж, знаємо, що "Титан-Зоря" - наш прямий конкурент. І, якщо на початку сезону фаворитами вважались чотири команди – "Енергія", "Локомотив", "Продексім", "Ураган", то зараз ми не можемо не рахуватися з командою "ХІТ" і "Титан-Зоря", а це також боєздатні колективи, які будуть боротися за найвищі нагороди.

- Знаючи слабкі і сильні сторони суперника, вже знаєте, як підібрати "ключик" до їхньої гри?
Переглядали ігри "Титан-Зорі", і знаємо, що дуже серйозно в них поставлені стандарти, тож нам потрібно мати "протиотруту". Є індивідуально сильні виконавці: Леміш, Пічкуров, Шеховцов, і треба вибирати правильну тактику. Ще одна їх сильна сторона – воротар Андрій Мельник, досвідчений голкіпер, який може самостійно вигравати ігри. Ми зустрічалися з "Титан-Зорею" на турнірі в Дніпрі, і відчули силу суперника, тоді саме Мельник допоміг команді перемогти.

- В складі "Титан-Зорі" екс-"ураганівець" Орест Боргун, це стане "плюсом" для суперника?
В Ореста буде велика мотивація зіграти якомога краще  проти "Урагану", і довести, що він сильний виконавець. Впевнений, що він викладатимуться на всі сто, щоб порадувати своїх вболівальників із Покровського. А ми повинні спрацювати так, щоб "перекрити" його сильні сторони.

Андрій СІМКА, гравець "Урагану":
- Настрій в команді хороший, позаду дві перемоги, які ще більше мотивували нас, і "заряджали" на ще більшу роботу і відповідальність. Але, як кажуть, поразки і перемоги треба швидко забувати і готуватися до наступних матчів, тому ми повністю сконцентровані на суботню гру.

- Після сезону, проведеного в Білорусі, ти повернувся вже у більш досвідчений "Ураган"… Що змінилося в команді?
Відразу видно, що кожен рік, проведений в Екстра-лізі, не проходить для хлопців марно… Звичайно, помітний прогрес, швидше віддають передачі, швидше думають, реагують… Попередні два роки у вищому дивізіоні тільки пішли на користь, однозначно, дали більше впевненості. Тим більше, що на разі в "Ураган" прийшли футболісти високого рівня, з великим багажем досвіду, які можуть допомогти, дати пораду на полі, і це плюс, коли є поєднання молодості і досвіду.

 

18.11.2016 18:05