УРАГАН ВІДВІДАВ ВИХОВАНЦІВ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Обласний навчально-реабілітаційний центр де навчаються біля ста особливих дітей із вадами мовлення. с. Угорники (Івано-Франківськ)

11 грудня 2018р. НФК «Ураган» відвідав напередодні новорічно-різдвяних свят вихованців реабілітаційного центру, котрі вже не перший рік об’єднані проектом "VIP-фани".

Проект гуртує сиріт, людей з обмеженими можливостями, дітей, які займають особливе місце в суспільстві, потребують виняткового ставлення та розуміння, а також заслуговують на цілковиту підтримку.

Спершу невеличку екскурсію закладом для футболістів провела директор закладу,  Гаврилюк Наталія Іванівна. У школі навчаються біля ста особливих дітей - це діти із вадами мовлення та аутизмом. 

Команда ознайомилася із навчальними кімнатами, де навчаються, відпочивають, реабілітуються та соціалізуються дітки із затримкою розвитку.

Після екскурсії, у спортивній залі команду чекали усі вихованці закладу, де вчителькою фізичного виховання Оксаною Продан, було згуртовано усіх учасників зустрічі. Були і веселі  спільні естафети, імпровізований майстер-клас - перевірка футболістів на спритність. А родзинкою зустрічі був спільний веселий танець, який є вже є традиційним для діток, а ураганівці вперше  долучилися до цієї традиції.  Футболісти команди жваво підхопили веселі рухи під музику і з приємними емоціями поринули у  рухливе спільне дійство. 

Дітки подякували  ураганівцям за підтримку  дружніх відносин, власноруч створеними пам’ятними подарунками, а від закладу НФК «Ураган» було вручено подяку за підтримку розвитку та навчання молоді.

Звісно ж,  футболісти приїхали не  з порожніми руками,  спортсмени привезли спортивний інвентар, який допоможе дітям у реабілітаційних процедурах, це степ-платформи, фітнес-м’ячі, фітнес резинки та балансувальні платформи. Також, на дітей чекали солодкі подарунки, та традиційні зимові атрибути свята - мандарини та пряники. Для усіх ця зустріч була особливою, теплою та душевною.

Прес-служба НФК Ураган

14.12.2018 21:06