«УРАГАН» ЗРОБИВ ПЕРШИЙ КРОК ДО СТВОРЕННЯ КЛУБНОЇ АКАДЕМІЇ

В Івано-Франківську офіційно відкрився футзальний спорткомплекс на Пасічній

Останній день жовтня надовго запам'ятається керівництву, гравцям, тренерам та вболівальникам «Урагану». Адже саме в цей день в Івано-Франківську було урочисто відкрито футзальні майданчики зі штучним покриттям. Їхнім створення займалося керівництво НФК «Ураган» на чолі з президентом клубу Олександром Бубеном. Крім двох футзальних майданчиків, в рамках спорудження спорткомплексу був побудований ще й майданчик для занять пляжним футболом та волейболом. Причому, для цих видів спорту був замовлений кварцовий пісок, який використовується для пляжних змагань в Європі.

Перед офіційним відкриттям майданчики були випробувані вихованцями «Урагану» різних віків і представниками інших ДЮСШ Івано-Франківська та області, в яких культивується футзал. Зокрема, в міні-турнірах брали участь команди з Коломиї, Тисмениці. Крім того, серед тих, хто брав участь у перших футзальні баталії на нових майданчиках, були наймолодші вихованці ДЮСШ «Ураган» - діти 2010-2011 р. р., для яких це були фактично перші ігри в життя.

А вже потім відбулася офіційна церемонія відкриття нового спорткомплексу. Олександр Бубен заявив, що відкриття двох футзальних і однієї пляжної майданчиків – це тільки перший крок у створенні Академії НФК «Ураган». Наступним кроком, за словами Олександра Олександровича, буде створення поряд з цим спорткомплексом футбольного поля з штучним покриттям. І, можливо, вже наступної весни ці плани будуть втілені в життя.

Вінцем всієї церемонії стало спільне фото всіх «ураганівців»: від керівництва клубу до найменших, 5-літніх футзалістів, які об'єдналися в одну велику «ураганівську» сім'ю. Тепер попереду у «драконів» буде багато роботи над новими планами. Але те, що вже зараз «Ураган» дав старт цього нового проекту, вселяє оптимізм те, що і надалі робота над створенням цілісної структури клубу, про що так мріє Олександр Бубен, принесе свої плоди.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, спеціально для UA-Футбол

31.10.2015 18:36