«УРАГАНІВЦІ» ПРИВІТАЛИ КЛУБНУ ДЮСШ ІЗ ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ

Напередодні Дня Святого Миколая "дракони" провели п'ять "спарингів"

Новорічно-різдвяний період не за горами, а на днях у наші домівки завітає Святий Миколай! Тож НФК "Ураган", не зраджуючи своїм традиціям, вирішив не гаяти часу, і творити дива та робити подарунки. Понеділок, 15 грудня, повнився справжніми святковими емоціями і теплими враженнями. Ще б пак! Адже основна команда "Урагану" розпочала святково-привітальний цикл із наймолодших та найпалкіших своїх вболівальників - вихованців клубної дитячо-юнацької спортивної школи.

Кожна із п'яти вікових груп отримали можливість зустрітися на спортивному майданчику з улюбленими гравцями та продемонструвати усі свої футзальні навики. Кожна з груп мала чим здивувати! Зовсім маленькі, 5-6 та 7-8 років, вражали ентузіазмом та щирістю. Хлопчики 9-10 та 11-12 років - наввипередки та з цікавістю вражали ворота досвідченого суперника. А найстарші вихованці - юніори 13-14 років підійшли до спарингу із спортивною серйозністю та переможними намірами. Та й гравці "Урагану" не приховували, що отримують від футзального спілкування з дітворою неймовірне задоволення.

Зрештою, й вболівати було цікаво, адже на майданчику були всі свої. Відчули це і батьки, які підтримували своїх дітей, і сама невгамовна дітвора, яка раз за разом скандували: "ДЮСШ", "Ураган"! А після неповторних п'ятьох спарингів на діток чекали приємні подарунки - солодкі "ураганівські" пряники та клубні блокноти. Тож завершилося чергове свято футзалу на солодкій й оптимістичні ноті, під оплески досвідчених та юних футзалістів одне одному, і щирі слова привітань із наступаючими святами…

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".
Фотозвіт Олекси БУТЧАКА: «Ураганівці» привітали клубну ДЮСШ із прийдешніми святами

 


 

Теги: 
16.12.2014 11:30