«УРАГАНІВЦІ» ВІДСВЯТКУВАЛИ 14-РІЧЧЯ КЛУБУ!

Іменини клубу згуртували чималу "ураганівську" сім’ю + ВІДЕО

У вівторок, 25 жовтня, івано-франківський НФК "Ураган" відсвяткував потрійне свято – 14-річчя клубу, першу річницю Спорткомплексу та іменини Академії. Як обіцяли, згуртували всю "Uragan-Family": вихованців, тренерів, команди "Ураган", "Ураган-2", "Ураган-ПНУ", адміністративних працівників, і, звичайно, керівництво.

І святкували з усіма атрибутами: добрими друзями, щирими усмішками, подарунками, загаданими бажаннями, і насамкінець – з величезним святковим тортом. Але розпочалося святкування, як годиться, з привітань. Насамперед від Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена, який поділився, чим повнилося життя клубу за останній рік, і розповів про плани на майбутнє.

Не обійшлося без привітань очільників міста – міського голови Руслана Марцінківа, начальника департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктора Кімаковича, начальника управління молоді та спорту Ореста Оклієвича.

З вітальними словами виступив заступник голови Івано-Франківської обласної Федерації футболу і голова Асоціації міні-футболу Івано-Франківської області Ігор Овчар, а також партнер і друг клубу - директор компанії "UTEAM" Тарас Гурик.

Мали чим здивувати і 6-річні вихованці Академії, які привітали всіх віршованими рядками. А щоб всі побажання здійснилися - у вечірнє івано-франківське небо відпустили сотню кульок. Хоча… бажання почали здійснюватися ще до цього моменту.

Гості не тільки говорили багато приємних слів, а й здивували несподіваними подарунками. В нагоді для вихованців Академії стане пральна машинка від міського голови Руслана Марцінківа; 15 футзальних м’ячів від Івано-Франківської обласної федерації футболу, компанії "UTEAM", КП "Івано-ФранківськВодоЕкоТехПром", Руслана Марцінківа і президента НФК "Ураган" Олександра Бубена.

Звісно, що не стоятимуть без діла 60 регулюючих бар’єрів від Володимира Шкварилюка та Олега Качура; 30 стійок для дриблінгу від керівництва клубу – Олександра Бубена і віце-президентів – Василя Костюка та Юрія Леника; 16 футбольних воріт від ПАТ "Прикарпаттяобленерго". В неабиякій пригоді для наймолодших спортсменів стануть комплекти ігрової форми, презентовані магазином "Joma".

Дякуємо нашим друзям за теплі слова та необхідні подарунки - ми щиро вдячні гостям, які відгукнулися на запрошення і розділили радісне свято разом із НФК "Ураган"!

З нагоди іменин не можемо не подякувати й іншим нашим партнерам: "Укрексімбанку", УМГ "Прикарпаттятрансгаз", СК "Альянс", Інституту вертебрології та реабілітації, готелю "Станіславів", Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківському національному медичному університету, "Прикарпатському торговому дому", компанії "Інтелком", магазину "Делікатес".

Завжди вдячні за підтримку Федерації футболу України, Асоціації футзалу України, Асоціації пляжного футболу, Федерації волейболу України. Подяка медіа-пратнерам: 402 каналу, РК "Західний полюс", ТРК "Вежа", ОДТРК "Карпати", газеті "Репортер", sport.if.ua, firtka.if.ua.

Дякуємо батькам вихованців Академії, вболівальникам, і всім-всім небайдужим до НФК "Ураган". Завдяки Вам це свято це стало незабутнім!

26.10.2016 13:38