«УРАГАНІВЦІ» ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ВИХОВАНЦЯМИ ЗШ №26

Андрій Сімка та Роман Кіндратів провели відкритий урок
 
У четвер, 11 грудня, два "ураганівські" старожили отримали виняткову можливість знову поринути у світ дитинства. "Дракони" провели відкритий урок для діток із початкової школи №26, тож сповна змогли насолодилися спілкуванням із маленькими та допитливими дітлахами. Невеличкий актовий зал виявився вщент заповненим галасливою дітворою. Нас зустріли тепло - на обличчях щирі усмішки дитячої безтурботності та зацікавлені погляди. 
 
НФК "Ураган" представляли два майстри спорту України з футзалу - гвардієць клубу Андрій Сімка і багаторічний капітан Роман Кіндратів, а також старший тренер ДЮСШ "Ураган" Володимир Слободян, який першим насмілився на діалог із маленькими фанатами. Гравці ж розповідали про клуб, про досягнення та свій шлях до успіху. А діти з особливою цікавістю слухали історію НФК "Ураган", визначні перемоги, дізнавалися про дитячі захоплення та мрії "ураганівців".
 
 
Втім, спілкування значно пожвавішало, коли хлопчики отримали змогу задавати питання спортсменам. Як виявилося майже кожен присутній школяр (понад 50 дітей) мріє про кар’єру футболіста, значна частина вже зробила кроки до здійснення свого бажання і займається у футбольних секціях міста, зокрема й "ураганівській" ДЮСШ. Тож дітлахів цікавило абсолютно все: від питань "як стати футзалістом" та долати труднощі на своєму шляху до географії змагань "Урагану" і підкорені титули. А хлопці щиро відповідали на запитання про перші гіркі поразки, про обов’язки капітана і незручних суперників. Демонстрували гравці й здобуті медалі, які школярі розглядали з непідробною цікавістю та ентузіазмом.
 
Тож в такій щирій та невимушеній атмосфері і відбулося спілкування, тому присутні й не встигли отямитися, як продзвенів дзвінок на перерву... Сподіваємося, що зустріч із франківськими футзалістами стане хорошим стимулом не тільки виховувати у здоровому тілі здоровий дух, а й працювати над собою, розвивати свої здібності та таланти і вірити, що мрії таки стають реальністю.
 
Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".
Фотозвіт Олекси БУТЧАКА 
"УРАГАНІВЦІ" СІМКА ТА КІНДРАТІВ ПРОВЕЛИ ВІДКРИТИЙ УРОК У ЗШ №26
 
12.12.2014 15:09