«УРАГАНІВСЬКІ» ВБОЛІВАЛЬНИКИ: ВІТАЛІЙ НЕЧИТАЙЛО

Фан-клуб "Ура-Фан" знайомить з найвідданішими шанувальниками команди

НФК "Ураган" - команда, яку знають і люблять не лише в Івано-Франківську, а й за його межами, вона має своїх відданих вболівальників по всій Україні. Тож сьогодні ми поспілкуємося з одним із них, відданим "ураганівським" фанатом з Харкова - Віталієм Нечитайлом.

- Чому почали вболівати за "Ураган", а не за "Локомотив"? "Локо" ж команда вашого міста?
- З "Ураганом" я познайомився в 2004 році, тоді у вищій лізі ще не було "Локомотиву". З того часу вірно вболіваю тільки за цю команду, намагаюсь не пропустити жодної гри. За стільки років часто підтримую улюблену команду у виїзних матчах на Сході і в Центрі України, але ще жодного разу не був в Івано-Франківську. Хочу в майбутньому відвідати це місто і потрапити на домашню гру "Урагану".

- Як оцінюєте харківський "Локо" і, як на противагу, - "Ураган"?
- "Локомотив" цього року сильніший за всіх. "Ураган" - юна команда, яка плавно "стає на ноги". Зараз, на мою думку, хлопцям не вистачає досвіду, але все буде з часом. З молодих гравців можу виділити Віталія Бірова, Андрія Цілика, Ореста Боргуна та Антона Лясковського - це хлопці, які зараз дуже швидко розвиваються та самовдосконалюються. Прийде ще час, і "Ураган" обов'язково стане переможцем!

- Маєте друзів серед "ураганівців"?
- Давно знайомий з Іваном Скіцком, Сергієм Кривеньким, Михайлом Даньківом і, звичайно, з гравцями - Романом Кіндратівом, Андрієм Сімкою і Романом Колтком. Ми з ними усіма в добрих відносинах.

- Яким має бути справжній фанат?
- Я скажу коротко: фанат - це той, хто знає мало не всю родину гравця, те, коли він вийшов на поле, скільки забив м'ячів і в чиї ворота.

- Чим для вас є "Ураган"?
- Я однолюб, "Ураган" - це для мене команда, яку я найбільше люблю. Я вірний їй, я нею живу і, чесно кажучи, дуже сумую в періоди міжсезоння.

- Ваші побажання гравцям та вболівальникам
- Більше перемог, менше травм і невдач. Завжди будьте вірними своїй улюбленій команді.

Розмовляла Тетяна КОЛИБАБ'ЮК, фан-клуб "Ура-Фан"

22.05.2015 20:18