«УРАГАНІВСЬКІ» ВБОЛІВАЛЬНИКИ: ВІТАЛІЙ ПУШКАР

Фан-клуб "Ура-Фан" знайомить з найвідданішими шанувальниками команди

НФК "Ураган" - команда, яку знають і люблять не лише в Івано-Франківську, а й за його межами. Вона має своїх відданих вболівальників по всій Україні. Тож сьогодні ми поспілкуємося з одним із них - відданим фанатом "Урагану" із Харкова - Віталієм Пушкарем.

- З чого почалось твоє захоплення "Ураганом"?
- У 2010 році. В цей час я вже працював у Харкові, знайомі хлопці з фан-клубу їздили тоді на виїзди, попросили допомогти їм. Так я вперше і потрапив на гру "Урагану", відтоді все й почалося. Завжди ходив на матчі у Харкові, коли приїздила команда, іноді - у Франківську, коли бував там.

- А як на рахунок "Локомотиву"? Це ж команда вашого міста.
- Ну я сам родом з Івано-Франківської області. Який "Локо"? Тільки "Ураган"! Завжди вболівав і вболіватиму за земляків! Старався по можливості підтягнути на ігри співробітників, приходили наші земляки повболівати. Треба ж завжди побільше підтримки команді, тут футзал не такий популярний - здебільшого харків'яни вболівають за "Металіст".

- "Ураган" об'єднує?
- Так, звичайно. Маю багато друзів з фан-клубу: Андрій Менів, Міша Кухарський, Дмитро Чуйко, Наташа Космій, Володя Курас, Ваня, Ігор, Сніжана… Багатьох знаю і з гравців, але зі "старої гвардії": Колтка, Сімку, Кіндратіва, Шотурму, Кордобу, Будняка. Інколи спілкуємось через соціальні мережі, часто бажаю їм удачі перед відповідальними матчами.

- Якими якостями має бути наділений справжній фанат?
- Справжній фанат повинен, незважаючи ні на що, залишатися завжди вірним своїй команді, завжди вболівати за неї до кінця, до останньої секунди, незважаючи на результат....

- Ваші побажання гравцям і фанатам?
- Успіхів та удачі в наступному сезоні, вдалої гри, фарту, везіння, поменше травм. Перемог, тільки позитивних емоцій і усім - мирного неба над головою! Спортивного успіху команді, фан-клубу - постійного розширення, збільшення кількості ура-фанів.

Розмовляла Тетяна КОЛИБАБ'ЮК, фан-клуб "Ура-Фан"

 

09.06.2015 11:06