«УРАГАНУ» - 15 РОКІВ! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Найкращі гвардійці та бомбардири, наймолодші та найстарші "ураганівці"

У середу, 25 жовтня, Народному футбольному клубу "Ураган" виповнюється 15 років! За цей час івано-франківська команда пройшла непростий шлях від любительського колективу до професійної команди, котра здобула повний комплект медалей чемпіонатів України, виборола Суперкубок країни, виступала в елітному раунді Кубку УЄФА. Усі трофеї та нагороди, завойовані основною командою, знайшли своє почесне місце у клубному музеї...

Вже 13 років успішно функціонує наш офіційний сайт, який кілька разів поспіль визнали кращим футзальним ресурсом. Два роки сьогодні виповнюється Спорткомплексу, першу річницю святкує клубна Академія... Щиро сподіваємось, що 25 жовтня - це наш спільний День народження. Для усіх, хто у різні часи був причетний до становлення і розвитку, успіхів та перемог "Урагану": гравців, партнерів клубу, вболівальників, юних футзалістів, адміністрації і тренерського штабу усіх команд.

Втім, історія триває, адже час не стоїть на місці. Попереду - нові перемоги, амбітні плани та підкорення нових вершин! 15 років разом! З днем народження, "Урагане"!!!

P. S. Запрошуємо івано-франківців на святкування нашого ювілею. Середа, 25 жовтня, Спорткомплекс Академії НФК "Ураган" (вул. Пасічна, 55). Початок о 15:00.

25.10.2017 10:07