УВАГА! ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ МАТЧУ "УРАГАН" - "ЕНЕРГІЯ"

На Прикарпатті діють обмеження "червоної" зони

Найближчої суботи, 27-го листопада, народний футбольний клуб "Ураган" зіграє матч 13-го туру PARIMATCH Екстра-ліги проти львівської "Енергії". Ця гра відбудеться у Манежі коледжу фізичного виховання та розпочнеться о 18:00.

Згідно оновленого медичного протоколу допуск глядачів на трибуни Манежу Коледжу фізичного виховання складає 50%. У зв’язку з карантинними обмеженнями та запроваджання червоної зони епідеміологічної ситуації на Прикарпатті, для того, щоб потрапити на трибуни Манежу КФВ, кожному глядачеві, окрім квитка на гру, необхідно мати один з наступних документів:
– негативний результат тестування на СОVID-19 методом ПЛР або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-СоV-2, проведені не раніше, ніж за 72 години до початку поєдинку;
– або документ, що підтверджує одужання особи від зазначеної хвороби;
– або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, у мобільному додатку "Дія".

Задля уникнення скупчення людей квитки у день матчу у Манежі КФВ реалізовуватись НЕ БУДУТЬ! Тож просимо подбати про перепустки на гру улюбленої команди заздалегідь. Нагадуємо, що наразі діють карантинні обмеження, тож наявність засобів індивідуального захисту та дотримання соціальної дистанції під час перегляду матчу ОБОВ'ЯЗКОВА!

Вартість одноразової перепустки на гру складає 50 грн (сектори A, B, C, Е, F, G) та 65 грн (сектори D, J, L). Придбати квитки на матч можна онлайн на сайті ESPORT.IN.UA та з середи, 10-го листопада, у фан-шопі НФК “Ураган” за адресою вул. Грушевського, 17 з 10:00 до 19:00.

ПРИДБАТИ КВИТОК ОНЛАЙН

27.11.2021 09:48