В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ СТАРТУВАВ «EMSPORT & URAGAN FOOTBALL CAMP»

Футбольний табір пройде впродовж з 30 травня по 5 червня + ВІДЕО

На старт! Увага! Кемп! На календарі промайнуло 30 травня, а це означає не що інше, як те, що Івано-Франківську пора ставати табором і давати відлік шестиденній футбольній історії. Насичений практичний інтенсив, професійні тестування, теоретичні заняття і тренінги. Кваліфіковані тренери та учасники із всіх куточків України, які готові до спортивних пригод. Кожного дня - море емоцій! І ми готові ними ділитися!

Середа - перший день кемпу, тому він по-особливому насичений та цікавий. Вже зранку тренери Академії НФК "Ураган" прослухали дебютний практичний семінар, на якому кваліфікований коуч Олена Бікла розповіла про згуртування дитячих футбольних команд, тренування через вправи та ігри, формування цінностей, дотримання правил.

Паралельно не менш насичено розпочався день і в самих "кемпівців", які пройшли реєстрацію та мали змогу познайомитися один з одним. Однак, найбільш очікуваною подією старту табору було представлення маркетингової агенції EmSport, котра виступає головним організатором "кемпу" і польських спеціалістів, котрі працюватимуть з дітьми. Це - Міхал Віркус, Томаш Бишко, Ярослав Петчековський, Міхал Коволь та Мартина Башукевич (всі - Польща), Гонзало Фейо (Португалія).

Засновник EmSport та Junior Football Academy Міхал Віркус розповів, що агенція займається комплексною організацією тренувального процесу: підготовка тренувань, консультації, збори і табори, а також тестування, індивідуальні заняття для дітей, конференції для тренерів і клубів. Тож в рамках співпраці української і польської сторін EmSport відтепер матиме перше представництво і в Україні.

"На українському футбольному ринку ми співпрацюємо з Академією НФК "Ураган", офіційними представниками виступають Андрій Іванович та Володимир Салій. Хочу, щоб ви розуміли, що головна наша мета, щоб діти правильно розвивалися у футбольному напрямку, і знаходили себе, звісно, насамперед в Україні, бо це ваша рідна земля", - зауважив Віркус.

Задоволені співпрацею й "ураганівці", кажуть, що для українських дітей це великий плюс мати змогу вчитися у європейських спеціалістів. "Минулого року ми спільно провели перший табір, отримали хороші відгуки, побачили настільки нашим дітям це цікаво, тому, звісно, сьогодні ми на старті вже другого кемпу. До прикладу, минулого року було 27 учасників, цього року - вдвічі більше. Розширилася географія - приїхали діти з різних областей. І найголовніше, що ці діти знають, чому вони приїхали, вони хочуть рости, розвиватися, практично всі вони є вихованцями різних дитячо-юнацьких шкіл, і однаково люблять футбол. Тому ми повинні їм допомогти! Тим більше, не може не тішити тренерський "десант", - поділився тренер Академії НФК "Ураган" Володимир Салій.

Футбольна пригода у серці Прикарпаття об’єднала 64 учасника у віковому діапазоні від семи до шістнадцяти років. А "отаборилися" в Івано-Франківську представники ледь не із всіх куточків України - Одеської, Вінницької, Чернівецької, Львівської, Кіровоградської областей.

Шестиденний інтенсив проходитиме у режимі дворазових тренувань, котрі відбуватимуться на "Хет-Трик Арені". Всі учасники поділені на чотири вікові категорії, за кожною закріплені польські коучі, яким асистують тренери Академії НФК "Ураган". Вже в перший день "кемпівці" змогли відчути на смак футбольне табірне життя - вечірнє заняття пройшло під знаком тестувань, а це - жонглювання м’яча, визначення швидкісних даних футболіста швидкість та удари на точність. Спеціалісти все протоколюють, щоб кожен отримав максимально розгорнуту інформацію про себе.

"Працюємо ми за футбольною методологією, яка ґрунтується на базі вправ для відповідної вікової категорії, також враховуватимуться результати тестування. Загалом, впродовж табору учаснику пройдуть цілий спектр тестів, на основі яких ми визначимо індивідуальний напрям розвитку для кожного зокрема", - розповіли організатори. Ну що ж! Попереду - тільки найяскравіші моменти! Тому - далі буде…

Графік тренувань

Четвер, 31 травня
10:30 - 12:00 тренування 1
16:00 - 17:30 тренування 2

П’ятниця, 1 червня
10:30 - 12:00 тренування 1
16:00 - 17:30 тренування 2

Субота, 2 червня
10:00 - 13:00 тести FMS
17:00 - 18:30 тренування 2

Неділя, 3 червня
10:30 - 12:00 тренування 1
16:00 - 17:30 тренування 2

Понеділок, 4 червня
10:30 - 12:00 тренування 1
16:00 - 17:30 тренування 2

Вівторок, 5 червня
10:30 - 12:00 тренування

*тренування відбуваються на стадіоні "Хет-Трик Арена"

Довідка:

Міхал Віркус (Польща) - засновник футбольної академії Junior Football Akademy в м. Пшехлево та маркетиногоовї агенції "EmSport". Ліцензований футбольний тренер диплому UEFA (диплом "А"). Скаут. Проходив стажування в німецьких клубах "Вольсбург", "Гановер 96", польських "Лех Познань", "Арка Гдиня", "Шльонск Вроцлав".

Гонзало Фейо (Португалія) - ліцензований тренер УЄФА, футбольний скаут. Навчався поряд з Жозе Мауріньо. Робота тренером: "Бенфіка" (Португалія), "Баварія" (Німеччина), "Легія" (Польща), "Вісла" (Польща). Асистував тренерам Хенінгу Бергу, Кіко Рамірезу. Тренерський стаж в клубах - "Рома" (Італія), "Арсенал" (Англія).

Томаш Бишко (Польща) - ліцензований тренер коучінгу УЄФА (диплом "А"). Асистент головного тренера "Лехія Гданськ" U-14 та координатор футбольної академії. Куратор мотиваційного проекту для тренерів. Проектом. Працює з спортивним маркетинговим агентством. Закінчив стажування в "Ajax" , "Кристал Пелас", "Dinamo Zagreb" та "Sport Lisboa e Benfica". Протягом трьох років організовує міжнародний футбольний турнір "ЄвроНадія".

Міхал Коволь (Польща) - кваліфікований фізіотерапевт в Reha Control, компанії яка займається спортивною діагностикою та реабілітацією дітей.

Ярослав Петчековський (Польща) - ліцензований футбольний тренер УЄФА, тренер в "Junior Football Academy".

31.05.2018 11:47