ВІТАЛІЙ КОРОБКА І ВЛАДИСЛАВ ЗАВЕРТАНИЙ ПРОДОВЖИЛИ УГОДИ З "УРАГАНОМ"

Талановиті універсали продовжили співпрацю з клубом

20-річний Віталій Коробка захищає кольори "Урагану" з 2018-го року. За цей час гравець якнайкраще проявив себе у складі "Урагану-2-КФВ", а минулого сезону став одним з лідерів першолігової команди - всього універсал провів на майданчику тринадцять ігор, в яких дев'ять разів вражав ворота суперників. Окрім того, гравець встиг дебютувати у Favbet Естра-лізі, взявши участь у переможному поєдинку "Урагану" проти "Кардинала-Рівне" (5:2).

- Два роки тому я прийшов в "Ураган" з метою потрапити в першу команду, тому коли запропонували новий контракт, я одразу ж погодився. В команді дуже дружня атмосфера, тут абсолютно немає негативу, всі один одному допомагають. Ставлю собі за ціль сповна викладатися на майданчику, не шкодуючи себе, приносити користь команді і, як наслідок, здобувати перемоги в кожному матчі, - розповів молодий універсал.

Владислав Завертаний в клубній вертикалі "драконів" вже п'ятий рік - спочатку навчався футзальних азів в Академії НФК "Ураган", а згодом, восени 2017-го, уклав з клубом свій перший професіональний контракт. 20-річний футзаліст зарекомендував себе як один з найперспективніших у своєму віці, пройшовши шлях від юнацької до молодіжної збірних України. Взимку минулого року Завертаний зазнав прикрого пошкодження, реабілітація після якого тривала понад шість місяців, тож зіграв всього сім поєдинків і забив чотири м'ячі у складі "Урагану-2-КФВ".

- "Ураган" - один із найкращих клубів України, тут хороша інфраструктура та створено всі умови, щоб рости та прогресувати як футзаліст найвищого рівня. Я в клубі вже п'ятий рік і за цей час не зустрічав на своєму шляху труднощів з людьми та атмосферою в команді - тут всі привітні та доброзичливі. Цілі для себе ставлю максимальні - прагну показати якісну гру, потрапити в першу команду і закріпитись там, - підсумував гравець в розмові з клубною пресслужбою.

Пресслужба НФК "Ураган"

12.08.2020 14:22

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804