ВОЛЬОВИЙ УРАГАН-2-КФВ. ПЕРША ПЕРЕМОГА У НОВОМУ СЕЗОНІ ПЕРШОЇ ЛІГИ!

Довгоочікувана перемога молодих Ураганівців. Кобра –Ураган-2-КФВ – 1:3

Нарешті! Ми давно чекали (а точніше два тури) на перемогу молодих Ураганівців, яким в цьому сезоні доводиться протистояти над досвідченим колективам із Першої Ліги України. І ось це сталося – вольова, заслужена і впевнена перемога на виїзді в матчі з Коброю.

Кобра – Ураган-2-КФВ – 1:3

Дмитро Крюков (13) – Віталій Коробка (28), Олег Негела (32), Мар’ян Масевич (33)

Попередження: Микита Довбня (15), Кобра

Вилучення: Федір Овакімян (38), Кобра

На 15-й хвилині Владислав Завертаний не реалізував десятиметровий удар

На 18-й хвилині Петро Телепчук не реалізував десятиметровий удар

Якщо говорити про перший тайм, то можна впевнено заявляти про відчутну перевагу підопічних Сергія Задорожного. Моментів біля воріт Кобри було створено дуже багато, але на 13-й хвилині матчу, як грім посеред ясного неба, молоді Дракони пропустили гол у свої ворота, загубивши у своєму штрафному майданчику Дмитра Крюкова – 1:0.

Потім команди обмінялися ударом у стійку, а наприкінці першої половини гри Ураган міг не тільки зрівнювати рахунок, а й виходити вперед. Тим не менш, спочатку Завертаний не влучив у ворота з десятиметрового удару, а потім Телепчук з десятиметрової позначки не зміг переграти голкіпера Кобри.

Але у другому таймі ураганівці все ж таки змінили хід матчу і переломили гру. На 28-й хвилині Коробка замкнув передачу з лівого флангу, зрівнявши рахунок. Потім Негела впевнено реалізував вихід сам на сам. А поставив масну крапу у цій грі наш капітан, Мар’ян Масевич, який скористався відмінною передачею з лівого флангу – 1:3.

Таким чином, Ураган-2-КФВ здобуває першу перемогу у сезоні Першої Ліги і одразу підіймається на сьому сходинку в турнірній таблиці.